18.–21. 7. 2019 v Pardubicích
Nejste přihlášeni na web
Přihlásit / registrovat / obnovit heslo

Výběr aktivit
Typ
Rok
Obsazenost

Gabriela „Gábina“ Benešová

popisek od vypravěče nemáme

Speciální Jednotka

pátek 14–18 (9/9)
Na žádost člena rozvědky se sejde tým specialistů, který řeší krizi, o které krom jednoho z nich nikdo nemá žádné informace. Celá akce musí proběhnout v utajení, dokážou to?
i pro nováčky
akční
Vážná
Současnost
Věk: 18+
Psychologická
dobrodružná
rozhodovací

Jedna místnost, blížící se krize, která může mít za následky stovky mrtvých. Zakázali jim varovat kohokoli, i svou rodinu. Minulost některých z nich se ozývá, ale řešení krize je přednější. Nebo ne?

Členové speciální jednotky se někteří znají, někteří ne. Většina z nich má za sebou podivnou nebo ne zcela zveřejnitelnou minulost, každý z nich je ale specialista ve svém oboru. A podle šéfa akce jsou nutnou součástí týmu pro řešení nastalé krize. Nevědí, krom šéfa, o co jde, a ten jim prý stoprocentně věří. Opravdu to bude stačit?

Hra je pro 9 hráčů libovolného pohlaví, má rychlé tempo a odehrává se v reálném čase v jedné místnosti. Kostýmy nejsou nutné. Je fajn mít tužku a papír. Jde tu o rychlé rozhodování a chladnou mysl před možnou katastrofou.

Svatováclavský Sněm

sobota 9–13 (6/9)
Zástupci vrcholné české šlechty se sešli, aby předjednali, kdo bude příštím českým králem.
i pro nováčky
Argumentační
Alternativní historie
Věk: 18+
Vztahová

Král Václav III. byl nedávno zavražděn a čecké země se ocitly v bezvládí. Než se sjede celý zemský sněm, je potřeba upravit cestičku k snažšímu zvolení příštího českého krále. Sešlo se zde 9 zástupců nejvyšší, nejbohatší a nejpyšnější české šlechty, kteří se mají sjednotit ve své volbě. Každý má ale jiné motivace, jiné záměry a ne všem jde jen o blaho českého království…

Devět šlechticů se bude někdy handrkovat, jindy hádat, někdy možná i vznešeně vyjednávat o svých kandidátech. Budou padat návrhy, úplatky, výhrůžky a snad se nakonec panstvo shodne.

Hra je čistě vyjednávací, kostýmy netřeba, přivezeme nějaké základní šlechtické doplňky, ale jinak můžete hrát v civilním oblečení. Budeme rádi, když budeme předem vědět, kolik se přihlásilo žen a kolik mužů, abychom role lehce upravili, ale jinak je hra genderově neutrální. Při hře je možné, že se bude podávat víno, ale spíš preferujeme ředěný rybízový džus.

Sponzoři

Partneři