Chci pomoct s GameConem

GameCon by nebyl takový, jaký je, bez obrovského množství dobrovolníků, kteří se na jeho organizaci podílí. Ať už se jedná o přípravy během roku, výpomoc na místě nebo vypravěče, kteří připravují všechny hry. Chceš taky přiložit ruku k dílu? Čti dál!

Dobrovolník

Za to, že je GameCon takový jaký je, vděčíme nejen vypravěčům a organizátorům, ale i dobrovolníkům, kteří pomáhají vybudovat jeho zázemí. Pomoc potřebujeme především s přípravou prostor (nošení stolů, lepení plakátů apod), Infopultem a hermanováním v deskoherně.

Jak se přihlásit:

Co za to?

Zdravotník

Vypravěč

Vypravěč je jednotný pojem, který GameCon používá pro všechny, kteří vedou některou z aktivit – ať už se jedná o deskovku, RPG, larp či jinou hru. Jen díky hráčům, kteří jsou ochotní si připravit hru pro ostatní, může být program na GameCon tak bohatý! Chtěl bys uvést nějakou aktivitu? Ozvi se přímo šéfovi příslušné sekce.

Co za to?

Organizátor

Máš organizační talent, nebo tě napadá konkrétní věc, se kterou bys nám v organizaci mohl pomoct? Spíš než profesionály hledáme samostatné, aktivní jedince, kteří se rádi budou podílet na chodu středně velké organizace.

Aktuálně by se nám hodil někdo ochotný vypomoct s rozpočtem, granty, účetnictvím a podobnými „zábavnostmi“, pokud by tě tedy zajímalo, jak se řeší finance takto velké akce, určitě se nám ozvi. Vždy se také hodí pomocné ruce do zázemí nebo do našeho IT týmu.

Co za to?

Pokud se chceš stát součástí týmu, napiš na info@gamecon.cz a my se ti ozveme zpátky. Pokud přesně nevíš, jak bys mohl/a pomoci, napiš nám, co umíš nebo co by tě zajímalo a společně určitě přijdeme na způsob, jak tě zapojit.

Sponzor nebo Partner

Chcete propagovat svou značku na festivalu pro více než 900 lidí? Podpořit GameCon (nejen) finančně, či mít přímo na festivalu stánek? Pro více informací se, prosím, ozvěte Pavlu Zahradilovi, který má na starosti sponzoring, nebo hlavnímu organizátorovi.

info@gamecon.cz
© 2024 GameCon, Created by GameCon z.s.
kontakt Facebook Discord Instagram Youtube