Celohra

Co je to Celohra?

Celohra je jediná hra, která se ti neokouká. Každý rok je psaná na aktuální téma GameConu, má nový příběh i herní mechaniky. Je to ideální volnočasová aktivita pro chvíle, kdy zrovna nejsi na programu žádné z hlavních linií. Lze ji začít hrát kdykoliv. Hraj dokud je čas, příští rok už na tebe zase bude čekat něco zbrusu nového.

Téma letošního ročníku

Téma je zatím přísně tajné ;)

Letošní pravidla1

Že v těch pravidlech nevidíš tu strategii? Dlouhá pravidla pokrývající všechny možné herní situace by přece nikdo nečetl. Všechno, co potřebuješ vědět, bude napsáno přímo na stanovišti. Stačí si vždy přečíst text stanoviště, které tě hrou provede. Hra není lineární. Kam dál po splnění jednoho stanoviště je na tobě a tvé úvaze „kterou odměnu za splnění bys tak potřeboval“.

Hra funguje na principu fair-play. Realizaci některých herních situací plně vkládá do rukou hráčů a budou takové, jaké si je navzájem (ve své skupině) uděláte. Celohra je hodnocená aktivita a bude možné v ní získat drobné výhry. Hlavní složkou hodnocení je pozitivní přínos pro svoji skupinu, viditelnost v týmu a Celohrě jako takové a celkové zapojení do hry.

FAQ aneb otázky a odpovědi

Jaká bude letos hra?

Tato informace bude teprve doplněna, nicméně už dnes je jasné, že bude zase úplně jiná než naposled.

Jak začít hrát?

Jak se zapojit do hry ještě před GameConem?

Zkušení hráči již tuší, že před samotným GameConem bývá vypsána výzva, jejíž splnění ti umožní zapojit se do hry ještě před samotným GameConem a získat drobnou herní výhodu do začátku. Budeme tomu tak i tentokrát, zatím je ale příliš brzo.

Zmatené (i nezmatené) otázky k Celohře lze pokládat na adrese celohra@gamecon.cz.


  1. do začátku Gameconu se mohou drobně měnit

info@gamecon.cz
© 2023 GameCon, Created by GameCon z.s.
kontakt Facebook Discord Instagram Youtube