20.–23. 7. 2017 v Pardubicích
Nejste přihlášeni na web
Přihlásit / registrovat / obnovit heslo

Výběr aktivit
Typ
Rok
Obsazenost

Doprovodný program

GameCon se hodí na začátek zahájit, na závěr zakončit a v mezičase si užít i nějaké ty párty po večerech, výlety na koupaliště přes den nebo si dáchnout při sledování hvězd v noci – nic z toho nejsou hry, ale všechno to máme rádi a říkáme tomu doprovodný program.

Firemní večírek Tyrell Corp.

čtvrtek 20:00–0:00
Párty hra
více

Potemnělou místností problikávají odlesky diskokoule. Odněkud se line reprodukovaná hudba, do které se pokouší mladý zaměstnanec korporace trefit svou neškolenou intonací. Jeho nesmělý pokus pobavit kolegy, nadřízené a zapadnout tak do firemní hierarchie.

Dvě společnice se lísají k sekčnímu šéfovi, který má na starost mzdy. Stranou u baru sedí hrstka inženýrů, podivínů, kteří se sice vyznají v kybernetických implantátech, ale ve společnosti jsou zcela ztraceni.

Tlačenicí u koktejlového baru se prodírají dva muži v sakách, která již rozhodně zažila lepší časy. Jeden z nich přistupuje k asistentce pana Tyrella a polohlasem ji o něco žádá. Přikývne a odchází do pracoven zakladatele společnosti. Muž v saku pokyne svému partnerovi a oba se nenápadně přesunou ke stolku vedle pódia.

„Leon Kowalski?“ osloví zjevně nervózního muže. „Půjdete s námi, chtěli bychom vám položit pár otázek.“


Tématická zahajovací párty, která snad atmosférou naváže na minulý ročník gameconu. Přijďte se seznámit, potkat s dalšími, třeba i zatančit při reprodukované hudbě. A kdo ví, možná zjistíte, že váš kamarád není tím, za koho se vydává, že je pouhý replikant – umělá napodobenina člověka.

Vyžadován dress code – muži kalhoty, košile (krátké rukávy možné), kravata; dámy krátká večerní, kostýmky, či dlouhá večerní – dle uvážení.

Improshow (od 18:30)

sobota 18:00–20:00

Improvizační vystoupení pardubické skupiny Paleťáci, o které nechcete přijít. Scénky na vaše témata, teď a tady, bez přípravy. Kopec zábavy a situačního humoru v rytmu nul a jedniček, plechových hlášek a replik. Přijďte si odpočinout a zasmát se společně s námi! Začínáme přesně v 18:30.

Pozorování hvězdné oblohy

pátek 22:00–0:00 (12/20)
sobota 22:00–0:00 (14/20)
více

Hvězdárna barona Artura Krause disponuje dalekohledem, kterým se budeme moci podívat na aktuální červencovou hvězdnou oblohu. Přijďte si prohlédnout hvězdy, planety, galaxie i všechno to ostatní naživo: žádné knihy, žádná představivost, žádné hry, tvrdá fakta, přátelé. Pokud nám bude počasí přát, setkání s vesmírem jistě bude stát za to. A pokud ne, inu, je tu promítací plátno s virtuální prohlídkou, odborník included.

The Beautifuls Networking

sobota 20:00–23:00
více

Již tradiční sobotní párty nesmí ani letos na GameConu chybět. Vstup je povolen organickým humanoidům i toustrům a kdo změšká tento networking, bude litovat.

Na letošní párty bude ladit čtyřčlenná stylová sestava se vzteklou pandou ve znaku (The Beautifuls), která našla své místo na scéně plné ostřílených matadorů. Žánrově rockabilly a rock'n'roll, i když místy se nezapřou ani punkové a psychobilly kořeny. Živelná, černobílá show a rostoucí repertoár vlastních písní proložený občasným vhodným coverem nachází publikum napříč generacemi. Miláčci postapo komunity, ozdoby svatebních večírků, nepřehlédnutelný úkaz na koncertních pódiích – prostě uhlazený vzhled s ostrými drápy. Tuhle párty nesmíte minout!

Vyhlášení vítězů a zakončení!

neděle 14:00–15:00

Kdo vyhrál GameCon? Jak moc se to letos nám všem povedlo a jak jsme se bavili a jak cool to bude příští rok?

To vše a nic moc víc i na letošním zakončení!

Zahájení GC 2017

čtvrtek 18:00–19:00
více

Zapomeňte na střelbu v ulicích.
Letošní ročník vám přináší klid a jistotu zajištěnou technologickým pokrokem. Umělá inteligence vyřeší nejpalčivější problémy lidstva a zbaví vás obtížné práce.

O tom všem vás přesvědčí moderátor Egon Lusk ve své prezentaci umělé inteligence nové generace na zahájení Gameconu 2017.
Chcete vědět víc? Chcete znát všech 12 modelů? Buďte i vy součástí věcí příštích.

Sponzoři

Partneři