19.–22. 7. 2018 v Pardubicích
Nejste přihlášeni na web
Přihlásit / registrovat / obnovit heslo

Výběr aktivit
Typ
Rok
Obsazenost

Doprovodný program

GameCon se hodí na začátek zahájit, na závěr zakončit a v mezičase si užít i nějaké ty párty po večerech, výlety na koupaliště přes den nebo si dáchnout při sledování hvězd v noci – nic z toho nejsou hry, ale všechno to máme rádi a říkáme tomu doprovodný program.

Koncert Five Leaf Clover

Cena aktivity bez slevy. zdarma
sobota 20–23
Ve zpětné vazbě jste nám to řekli jasně. Chcete zpátky svou oblíbenou kapelu. Tak tady ji máte!!! Five Leaf Clover opět na Gameconu. Ve 20:30 to vypukne.

Vrcholem sobotní párty bude opět kapela Five Leaf Clover. Housle, kytara, basová kytara, bicí a nádherný hlas zpěvačky Calwë vás dostane do varu směsí rockové a tradiční irské hudby. Uslyšíte jak vlastní tvorbu kapely, tak ostrovní tradicionály v rockovější úpravě pro vás a radost z muziky. „Meet them in a pub“

Ukázky je možné si poslechnout na http://bandzone.cz/fiveleafclover

Koncert začne po skončení Improshow – cca 20:30.

Vyhlašení vítězů a zakončení GC

Cena aktivity bez slevy. zdarma
neděle 16–17
Kdo vyhrál GameCon? Jak moc se to letos nám všem povedlo a jak jsme se bavili a jak cool to bude příští rok? To vše a nic moc víc i na letošním zakončení!

Westernová párty

Filip „Drirr“ Appl
Cena aktivity bez slevy. zdarma
čtvrtek 20–0 (82/100)
Kostýmovaná tématická párty plná pokeru, kankánu, boxu, skvělé hudby, drsnejch šerifů a ostřílených banditů.
Věk: 18+
Western

Městečko Gametown slaví. V saloonech teče whisky proudem, o desky stolu pleskají karty a z temných rohů vše pozorují zamračení pistolníci. Náhle se ozve smích a potlesk. Na parket přichází tanečnice a vzduchem se mihnou pestrobarevné sukně. Slavnost začíná! A s ní i snahy mnohých pořádně zbohatnout…


Již tradičně vás zveme na stylovou tematickou párty, tentokrát u příležitosti oslav založení městečka Gametown. Co vás čeká? Poker, kankánové vystoupení, boxerský turnaj, skvělá hudba a mnoho dalšího! Přijďte a zahrajte si o zlaté nuggety do celohry, seznamte se s některými důležitými obyvateli Gametownu nebo prostě jen popijte u baru a vychutnejte si atmosféru divokého západu!

A jaký že to máme dresscode? No přece ten z divokého západu: Košile a vestičky, klobouky a kloboučky, šaty a volánky. Kolty však raději schovejte, jinak vám to šerif pěkně spočítá. Začínáme ve čtvrtek večer!

Zahájení Gamecon aneb vítejte v Gametownu

Filip „Drirr“ Appl
Cena aktivity bez slevy. zdarma
čtvrtek 18–19
Zveme tě na velké zahájení oslav 22. výročí založení městečka Gametown. Čeká tě proslov starosty, vyhlášení dražby pozemků a jedno velké překvapení. Před hlavní budovou!

Klobouky hluboko do čela, kolty proklatě nízko. Městečko Gametown slaví 22 let od svého založení a my si dovolujeme tě pozvat na velké zahájení těchto oslav. Říká se, že starosta tentokrát pronese důležitý proslov, ve kterém vyhlásí velkou dražbu cenných pozemků a na všechny zúčastněné navíc čeká jedno velké překvapení. Takže pokud budeš už ve čtvrtek večer v Gametownu, nenech si tuhle parádu ujít!

Sponzoři

Partneři