18.–21. 7. 2019 v Pardubicích
Nejste přihlášeni na web
Přihlásit / registrovat / obnovit heslo

Výběr aktivit
Typ
Rok
Obsazenost

Doprovodný program

GameCon se hodí na začátek zahájit, na závěr zakončit a v mezičase si užít i nějaké ty párty po večerech, výlety na koupaliště přes den nebo si dáchnout při sledování hvězd v noci – nic z toho nejsou hry, ale všechno to máme rádi a říkáme tomu doprovodný program.

Improshow battle (od 18:30)

sobota 18–20
Nelítostný souboj v divadelní improvizaci mezi Paleťáky a hvězdnými hosty. Dvě sehrané bandy, jeden kapitán a publikum, co má poslední slovo. Jak tohle dopadne?

I letos se na GameConu představí ta nejlepší divadelní improvizace. Tentokrát v nelítostném pirátském mači mezi domácími vládci zátoky Paleťáky a hvězdným výběrem hostů. Dvě sehrané bandy, jeden kapitán a publikum, které má poslední slovo. Která témata se dostanou do hry? Kdo bude zpívat? A bude se zase pirátská zátoka GameConu otřásat smíchy v základech? Přihlaš se, přijď a zjisti to!

Pokud tě zajímá, jak takový zápas běžně probíhá nebo chceš zjistit víc o tom, jak se u nás dělá divadelní improvizace, mrkni se na web improligy: https://improliga.cz/

Koncert Setoplete (začátek 20:30)

sobota 20–0
Letošní koncert se ponese v duchu rytmů pop-ska. K tanci a všeobecnému veselí nám tentokrát zahraje kapela Setoplete.

Kapela Setoplete vznikla v roce 2004 jako studentská kapela a funguje od té doby nepřetržitě dodnes. Jak sami píší: Neomezujeme se hudebními styly – hrajeme co nás baví. Nejčastěji míříme do popových vod s příměsí ska, reggae, funky nebo rocku.

Více informací o kapele najdete zde: Bandzone

Tajná pirátská party

čtvrtek 19–23
Pššššt... O tomhle by nikdo neměl vědět kámo. Ale prý si dostal pozvánku na tuhle echtovní pirátskou oslavu - to se máš. Bude to skvělé - rum poteče proudem - tak se stav.

„Když chceš … (doplň dle nátury) pannu nevinnou, staň se pirátem, staň se hrdinou!“¨

Johohó na týhle párty poteče rum, pot a krev proudem. Chceš bejt pořád jen suchozemská krysa? Staň se radši mořským vlkem, nebo vlčicí!

V báru na Tortuze se můžeš potkat s veliteli klanů, můžeš se k nim přidat, projít jejich zkouškama a získat nějaké to přilepšení do začátku Celohry. Můžeš s ostatníma zapět z plna hrdel, popít z plna hrdel, tancovat, až tě bude bolet… za krkem.

Vítaný jsou i ti, který mořskýma vlkama bejt nechtěj, aspoň se bude komu smát. Palný a chladný zbraně jsou zakázaný!

Vyhlášení vítězů a Zakončení GC

neděle 16–17
Kdo vyhrál GameCon? Jak moc se to letos nám všem povedlo a jak jsme se bavili a jak cool to bude příští rok? To vše a nic moc víc i na letošním zakončení!

Zahájení GC

čtvrtek 18–19
Hej čeládko - loď Gamecon vyplouvá do neklidných herních vod. Tak nástup na palubu a vzhůru za slavnými vítězstvími a úžasnými poklady. Hybaj k dělům, vy krysy!!!

Sponzoři

Partneři