19.–22. 7. 2018 v Pardubicích
Nejste přihlášeni na web
Přihlásit / registrovat / obnovit heslo

Výběr aktivit
Typ
Rok
Obsazenost

Deskoherna

Deskoherna znamená volné hraní moderních deskových a karetních her. Na GameConu jich najdete doslova stovky. Neznáte hru? Místní hermani (lidé v oranžových tričkách s nápisem „herman“) vám ji rádi vysvětlí. Nemáte spoluhráče? Oslovte kolemjdoucí hráče – i oni si chtějí zahrát.

Deskoherna je otevřena od čtvrtka 14:00 do neděle 15:00 (zavřeno máme jen denně od 3:00 do 8:00). Vstupné je dobrovolné. Jste-li náruživější hráči nezapomeňte prozkoumat také sekci epických deskovek či turnajů.

Deskofobie Game Night

|
Cena aktivity bez slevy. zdarma
pátek 17–0
Páteční noc na festivalu Gamecon bude patřit deskovkám! Ok... každá noc na Gameconu patří deskovkám, ale tahle bude v režii Deskofobie!
ameritrash
euro
Věk: 12+
deskové hry
deskofobie

Budete se moci potkat s námi všemi a zahrát si s námi naše i vaše oblíbené hry. Výběru jednotlivých titulů budeme věnovat obzvláště velkou pozornost a v herně budeme mít vyhrazený náš vlastní prostor. Těšit se můžete na fakt libové kousky, které jinde jen tak nenajdete. Tak přijďte pozdravit a hodit si kostkou !

MATY MOVES: EQUILIBRIX Connect

|
Cena aktivity bez slevy. zdarma
sobota 14–15
Chcete si užít hru z jiného vesmíru a přitom zůstat v čistě abstraktní rovině? Zkuste tuhle intuitivní rychlovku založenou na orientaci v prostoru posvátné geometrie.
Abstraktní
Věk: 12+
deskové hry
Demohraní

První vlaštovka originální autorské herní relace MATY MOVES, která přináší komplexní herní zážitek na úrovni všech smyslů tím, že pracuje výhradně s kombinací dřeva a světla. EQUILIBRIX Connect je dostupná ochutnávka z robustního projektu EQUILIBRIX, který v plné palbě přináší hned několik herních módů a úrovní obtížnosti, a to až pro 6 hráčů. Tato jednoduchá varianta pro 2-3 hráče sice zabere jen 10-15 minut, ale s každou další partií otvírá nové možnosti a strategie. Doporučujeme tedy sehrát okamžitou odvetu=) Hru bez problému zvládají i děti, což ovšem neznamená, že by se dospělým patřičně nezavařil mozek. Posuďte sami v rámci Demohraní!

Star Wars: Destiny demo

Martina „Sparkle“ Magdová |
Cena aktivity bez slevy. zdarma
sobota 16–17
Baví vás karetky? Baví vás Star Wars? Tak nepropásněte skvělou příležitost vyzkoušet si tuhle skvělou karetku už v sobotu na Gameconu!
Sci-fi
Star Wars
Věk: 10+
deskové hry
Demohraní

Kapitánka Phasma a hrabě Dooku ve střetu proti Han Solovi a Luke Skywalkerovi v Chrámu Jedi na Coruscantu. Jango a Jabba Hutt útočí na Rey a Finna, zatímco oni procházejí zmrzlými pustinami základny Hvězdovrah. Zahrajte si svou vlastní epickou ságu-setkání, v bitvách ve Star Wars ™: Destiny, se sběratelskou kostkovou a karetní hrou pro dva hráče! V každé hře Star Wars : Destiny budete seskupovat svůj malý tým ikonických postav a bojovat proti zlým nepřátelům, pomocí kostek a karet ve svém balíčku. Poslední hráč s postavami, který zůstane, vyhrává hru, ale abyste úspěšně vymanévrovali svého soupeře, budete muset pečlivě zvážit své možnosti a zvýšit svůj balíček s novými kostkami a kartami. Pokud jste se někdy přemýšleli nad tím, kdo by vyhrál souboj mezi dvěma skupinami hrdinů a zloduchů ze Star Wars vesmíru, neexistuje lepší způsob, jak to zjistit, než ve hře Star Wars : Destiny.

Při této předváděčce se budete moci naučit hru Star Wars Destiny. S sebou nemusíte mít nic, hrací balíčky vám zapůjčíme.

Sponzoři

Partneři