19.–22. 7. 2018 v Pardubicích
Nejste přihlášeni na web
Přihlásit / registrovat / obnovit heslo

Výběr aktivit
Typ
Rok
Obsazenost

Deskoherna

Deskoherna znamená volné hraní moderních deskových a karetních her. Na GameConu jich najdete doslova stovky. Neznáte hru? Místní hermani (lidé v oranžových tričkách s nápisem „herman“) vám ji rádi vysvětlí. Nemáte spoluhráče? Oslovte kolemjdoucí hráče – i oni si chtějí zahrát.

Deskoherna je otevřena od čtvrtka 14:00 do neděle 15:00 (zavřeno máme jen denně od 3:00 do 8:00). Vstupné je dobrovolné. Jste-li náruživější hráči nezapomeňte prozkoumat také sekci epických deskovek či turnajů.

Deskofobie Game Night

pátek 17–0
Páteční noc na festivalu Gamecon bude patřit deskovkám! Ok... každá noc na Gameconu patří deskovkám, ale tahle bude v režii Deskofobie!
ameritrash
euro
Věk: 12+
deskové hry
deskofobie

Budete se moci potkat s námi všemi a zahrát si s námi naše i vaše oblíbené hry. Výběru jednotlivých titulů budeme věnovat obzvláště velkou pozornost a v herně budeme mít vyhrazený náš vlastní prostor. Těšit se můžete na fakt libové kousky, které jinde jen tak nenajdete. Tak přijďte pozdravit a hodit si kostkou !

MATY MOVES: EQUILIBRIX Connect

sobota 14–15
Chcete si užít hru z jiného vesmíru a přitom zůstat v čistě abstraktní rovině? Zkuste tuhle intuitivní rychlovku založenou na orientaci v prostoru posvátné geometrie.
Abstraktní
Věk: 12+
deskové hry
Demohraní

První vlaštovka originální autorské herní relace MATY MOVES, která přináší komplexní herní zážitek na úrovni všech smyslů tím, že pracuje výhradně s kombinací dřeva a světla. EQUILIBRIX Connect je dostupná ochutnávka z robustního projektu EQUILIBRIX, který v plné palbě přináší hned několik herních módů a úrovní obtížnosti, a to až pro 6 hráčů. Tato jednoduchá varianta pro 2-3 hráče sice zabere jen 10-15 minut, ale s každou další partií otvírá nové možnosti a strategie. Doporučujeme tedy sehrát okamžitou odvetu=) Hru bez problému zvládají i děti, což ovšem neznamená, že by se dospělým patřičně nezavařil mozek. Posuďte sami v rámci Demohraní!

Star Wars: Destiny demo

sobota 16–17
Baví vás karetky? Baví vás Star Wars? Tak nepropásněte skvělou příležitost vyzkoušet si tuhle skvělou karetku už v sobotu na Gameconu!
Sci-fi
Star Wars
Věk: 10+
deskové hry
Demohraní

Kapitánka Phasma a hrabě Dooku ve střetu proti Han Solovi a Luke Skywalkerovi v Chrámu Jedi na Coruscantu. Jango a Jabba Hutt útočí na Rey a Finna, zatímco oni procházejí zmrzlými pustinami základny Hvězdovrah. Zahrajte si svou vlastní epickou ságu-setkání, v bitvách ve Star Wars ™: Destiny, se sběratelskou kostkovou a karetní hrou pro dva hráče! V každé hře Star Wars : Destiny budete seskupovat svůj malý tým ikonických postav a bojovat proti zlým nepřátelům, pomocí kostek a karet ve svém balíčku. Poslední hráč s postavami, který zůstane, vyhrává hru, ale abyste úspěšně vymanévrovali svého soupeře, budete muset pečlivě zvážit své možnosti a zvýšit svůj balíček s novými kostkami a kartami. Pokud jste se někdy přemýšleli nad tím, kdo by vyhrál souboj mezi dvěma skupinami hrdinů a zloduchů ze Star Wars vesmíru, neexistuje lepší způsob, jak to zjistit, než ve hře Star Wars : Destiny.

Při této předváděčce se budete moci naučit hru Star Wars Destiny. S sebou nemusíte mít nic, hrací balíčky vám zapůjčíme.

Sponzoři

Partneři