20.–23. 7. 2017 v Pardubicích
Nejste přihlášeni na web
Přihlásit / registrovat / obnovit heslo

Výběr aktivit
Typ
Rok
Obsazenost

Deskoherna

Deskoherna znamená volné hraní moderních deskových a karetních her. Na GameConu jich najdete doslova stovky. Neznáte hru? Místní hermani (lidé v oranžových tričkách s nápisem „herman“) vám ji rádi vysvětlí. Nemáte spoluhráče? Oslovte kolemjdoucí hráče – i oni si chtějí zahrát.

Deskoherna je otevřena od čtvrtka 14:00 do neděle 15:00 (zavřeno máme jen denně od 3:00 do 8:00). Vstupné je dobrovolné. Jste-li náruživější hráči nezapomeňte prozkoumat také sekci epických deskovek či turnajů.

Adrenalin

Zahrajte si střílečku převedenou do deskové hry! Posbírej munici, najdi si zbraň a začni střílet! Vybuduj si vlastní arzenál zbraní a použij je ke zničujícímu útoku! Vyhodnocení střelby je rychlé a bez kostek. A když tě někdo trefí, budeš rychlejší!

Ardonia - wild arena

více

Fantasy desková hra, kde spolu nestvůry poslané do arény bojují na život a na smrt. Hra je pro 2-7 hráčů, kteří si vyzkouší plánování několik tahů dopředu, taktické a kooperační schopnosti a umění odhadnout svého nepřítele v normálním či kooperačním režimu, nebo ve speciálním režimu jeden proti všem.

V této hře se vžijete do role nestvůry poslané do arény, bojovat na život a na smrt proti ostatním nestvůrám polapeným v divočině, pro zábavu a potěšení lidské rasy. Vaším úkolem je zvítězit v tomto boji, tedy zůstat v aréně jako jediný přeživší, to ovšem nebude jednoduché, protože ten samý plán, tedy přežít, mají i ostatní nestvůry.

Great western trail

více

Amerika 19. století. V roli rančera pravidelně ženete svá stáda z Texasu do Kansas City, kde je nakládáte na vlak. Musíte zvířata udržovat v dobrém stavu a důmyslně využívat budov podél cesty. Také si potřebujete najímat schopné muže – kovboje, řemeslníky a inženýry. Dokážete-li se o svá stáda dobře postarat, využijete-li chytře nabízených příležitostí a vyhnete-li se nebezpečným nástrahám cesty, určitě zvítězíte.

Great western trail je mimořádná hra pro vyspělé hráče nabízející velké strategické možnosti, ve které budete muset přijímat nelehká rozhodnutí.

Královský bál

více

Královský bál je v plném proudu a znuděné princezny postávají na stupínku uprostřed sálu. Neodolatelná výzva pro každého zkušeného svůdce. Ale nebude to tak jednoduché. Abyste princeznu vyvedli do předsálí a tam ji použ … em … aktivovali, budete potřebovat pomoc ostatních návštěvníků bálu. A ještě se do toho pletou konkurenční svůdci a snaží se vám vyfouknout rozdělanou princeznu přímo pod rukama. Jen ten kdo správně zkombinuje efekty a odhalí všechny úklady protivníků bude slavit úspěch.

Mars Teraformace

více

Dobývání Rudé planety začíná! Meziplanetární korporace soutěží v přetváření Marsu na obyvatelnou planetu. Vynakládají obrovské sumy peněz a používají nejnovější technologie, aby zvýšily teplotu, obsah kyslíku v atmosféře a vytvořily oceány vody. Jak proces zúrodňování pokračuje, stále více lidí se z přelidněné Země stěhuje na Mars.

Ve hře Mars: Teraformace bude každý hrát za jednu meziplanetární společnost s určitým profilem. Budete hrát karty projektů, řídit svou produkci zdrojů, umísťovat na mapu své destičky měst a zeleně a závodit o čestné tituly a vítězství ve vypsaných soutěžích. Bude to vaše korporace, kdo povede lidstvo do nové éry dějin?

Neanderthal: Lovci mamutů

více

Nacházíme se před 43 000 lety v Evropě, v době ledové. Stáváte se jedním ze tří druhů – neandertálcem, kromaňoncem nebo archaikem. Své lovce vysíláte, aby lovili pleistocenní megafauny a přitom se snažili vyhnout predátorům. Ženy posíláte sbírat potravu nebo učit děti nová slova. Starší vašeho druhu se zaměřují na rozdělávání ohně, nové vynálezy nebo domestikaci zvířat. Zvolte si mezi promiskuitním, harémovým nebo párovým systémem sdružování. Komu se podaří nevíce rozvinout svůj druh a zvítězit?

Pax Renaissance

více

V roli renesančního bankéře budete finančně podporovat krále a republiky, sponzorovat objevitelské výpravy, plánovat tajná spiknutí nebo rozpoutáte džihád či běsnění inkvizice. Pouze na vás záleží, zda Evropa vystoupá k lesku moderní éry, nebo se ponoří do bahna temného feudalismu. Další směřování vývoje západní civilizace bude určeno jedním ze čtyř způsobů vítězství. Bude to ve jménu imperiální nadvlády, obchodní globalizace, dominantního náboženství, či osvícené vědy a umění?

Sponzoři

Partneři