19.–22. 7. 2018 v Pardubicích
Nejste přihlášeni na web
Přihlásit / registrovat / obnovit heslo

Výběr aktivit
Typ
Rok
Obsazenost

Jiří „Králík“ Fabiánek

popisek od vypravěče nemáme

Battlestar Galactica pro pokročilé

pátek 19–23 (3/5)
Ve hře lze zažít vše, co znáte z oblíbeného televizního seriálu. Nedůvěra mezi členy posádky, tvrdá rozhodnutí, napětí, útoky cylonských lodí, starosti o civilní flotilu...
semi-kooperativní
ameritrash
pro pokročilé
Sci-fi
Věk: 15+

Jsme ve válce! Cyloni zaútočili na 12 kolonií. Kobol – to je naše jediná naděje. Musíme doletět na Kobol. Cyloni teď vypadají jako lidé – kdokoliv z nás může být cylon. Dá se ještě někomu věřit? A nejsem já sám spícím agentem cylonů? Můžu si být vůbec něčím ještě jist?

Semi-kooperativní hra z prostředí sci-fi seriálu Battlestar Galactica pro 3-6 hráčů. Každý z hráčů hraje za jednoho člena posádky: Gaius Baltar, Kara „Starbuck“ Thrace, „Chief“ Galen Tyrol, Saul Tigh a další. Lidé chtějí doletět na Kobol, cyloni ne. Admirál vybírá cestu a rozkazuje pilotům. Prezident pořádá zasedání a tiskové konference. Piloti buď střílí po cylonech nebo se léčí na ošetřovně – záleží na úspěchu posledního letu. A Chief opravuje všechno, co se po cestě rozbije.

Hra obsahuje všechna rozšíření, bude se hrát s rozšířením Pegasus, ostatní se domluví před hrou samotnou.

Hra je vedená v režimu „Pro pokročilé“ a tudíž se předpokládá účastníkova znalost pravidel. Hra je v angličtině a obsahuje větší množství anglických textů.

Fallout

sobota 9–13 (3/4)
neděle 9–13 (4/4)
Deskově zpracovaná velmi oblíbená počítačová hra. Chop se role jednoho z přeživších a pojď si užívat volnost a zábavu v radioaktivní pustině !
i pro nováčky
Postapokalyptická
Věk: 15+

Vítejte ve Vaultu 84, nejnovějším bunkru ze série veřejné obrany od společnosti Vault-Tec, Vašeho oblíbeného dodavatele jaderných bunkrů. Tento dokument přichází v planost pouze po jaderné apokalypse. Studiem tohoto dokumentu se dozvíte, jak krok za krokem přežít v nelítostné ozářené pustině mimo komfort Vault-Tec bunkru.

V pustině platí hlavní zákon; Každý sám za sebe! Každý přeživší potřebuje získávat zkušenosti, bojovat s nebezpečnými mutanti, hledat si potravu, prohledávat ruiny, obchodovat a plnit úkoly k získání vlivu mezi mocnými a být na jejich dobré stránce.

Podaří se ti nejlépe prosadit v radioaktivní pustině a získat největší vliv ?!

Hra je v angličtině a obsahuje větší množství anglických textů. V případě, že angličtinu příliš neovládáš a přesto se chceš zúčastnit, nemusíš mít obavy. Organizátor ti s tím pomůže.

Pustina

čtvrtek 14–18 (4/4)
V postkapitalistickém světě přežívaní pouze silní a se schopným vedením. Zaslouží si tebou vedená skupina přeživších právo na život v těchto podmínkách ?!
euro
i pro nováčky
Postapokalyptická
Věk: 15+

Nukleární válka zpustošila zemi. Ale lidská rasa se nedá jen tak zlomit. Skupinky přeživších vzdorují nehostinné krajině v podzemních úkrytech, které je chrání před všudypřítomnou radiací. Ovšem zásob je málo , lidé hladoví a tudíž je nutné podnikat výpravy do pustiny. Všechno má však obvykle nějaký ten háček. O životadárné suroviny je velký zájem. A rivalské skupiny nejsou to jediné co číhá na hledače ve křoví. Takové zalezitosti, ale závisí na úhlu pohledu. Na takovou obrovskou děsivou příšeru se dá ve výsledku pohlížet jako na lahodný steak.

Kdo se vypořádá s nástrahy pustiny nejlépe? Odhalíme to spolu v této postapokalyptické novince.

Tato hra prozkoumává nové netradiční mechaniky klasické „worker placement“ metody. Obsahuje minimální množství textu, ale i toto minimum je kompletně v českém jazyce.

Sponzoři

Partneři