Chci na GameCon

Spuštění přihlášek začne
11. 5. 2023 ve 20:23

První vlna programu bude spuštěna
18. 5. 2023 ve 20:23

Druhá vlna programu bude spuštěna
8. 6. 2023 ve 20:23

Třetí vlna programu bude spuštěna
1. 7. 2023 ve 20:23

Jak se přihlásit?

Stačí se zaregistrovat (vpravo nahoře) a po spuštění přihlašování vyplnit přihlášku. Další důležité informace k fungování přímo na festivalu viz Praktické informace.

Jak se přihlásit na jednotlivé aktivity v rámci GC?

Na všechny aktivity se můžeš přihlásit skrze stránky jednotlivých linií na hlavní stránce, nebo přes Program. Jedinými výjimkami jsou:

Kolik stojí GameCon?

Na GameConu není vstupné, festival tak můžeš zažít celý zcela zdarma. Zaplatíš jen aktivity, ubytování a jídlo, které si reálně objednáš. Deskoherna, přednášky a doprovodný program jsou přístupné zdarma!

Platbu je třeba uhradit do 30. 6. 2023

Pokud nebudeš mít 30. 6. 2023 na svém účtu dostatek financí, budeme tě muset z festivalu odhlásit. Vždycky doporučujeme poslat si radši na účet o něco víc peněz, než reálně potřebuješ, ulehčíš tím sobě i Infopultu na místě. Případný přeplatek ti vrátíme.

9. a 16. 7. 2023 probíhá další odhlašování, pokud nebudeš mít na účtu dostatek financí. Buď tě rovnou odhlásíme, případně ti budeme rušit objednávky – jídlo, ubytování i aktivity tak, aby tvůj účet nebyl v mínusu.

U aktivit se tedy vyplatí sledovat i již obsazené aktivity po těchto termínech – můžeš získat uvolněné místo.

V případě ubytování doporučujeme objednat si ho a zaplatit včas, protože kapacita ubytování na pokojích není neomezená.

Trička je možné objednat do 23. 6., poté je posíláme do tisku a objednávky už není možné měnit. Ostatní předměty lze objednávat do 9. 7., jídlo a ubytování až do 16. 7., ubytování lze později rezervovat e-mailem nebo na místě na Infopultu, ale pouze do vyčerpání míst.

Počítej prosím s tím, že ubytování a jídlo zajišťujeme (a platíme) podle potřebné kapacity. Pokud si tedy ubytování nebo jídlo objednáš a nedorazíš, nebude možné peníze vracet.

info@gamecon.cz
© 2023 GameCon, Created by GameCon z.s.
kontakt Facebook Discord Instagram Youtube