18.–21. 7. 2019 v Pardubicích
Nejste přihlášeni na web
Přihlásit / registrovat / obnovit heslo

Zpětné vazby a Co po GC

Zpětné vazby

Obecná zpětná vazba pro GC

Tento dotazník se vztahuje ke GC jako celku – k webu, ubytování, fungování „Zázemí“, organizačním novinkám atp. Prosíme vyplňte nám jej jednou po GC:

  • Obecná GC zpětná vazba

Zpětné vazby jednotlivých sekčních her

Tyto dotazníky jsou stavěné pro každou hru z dané sekce zvlášť. Prosíme vyplňte nám je ideálně pro každou hru kdykoliv poté, co ji dohrajete:

Zpětné vazby herních sekcí:

…tyto dotazníky slouží souhrně pro celou sekci a vyplňují se jen jednou pro všechny hry z dané sekce naráz. Prosíme vyplňte nám je kdykoliv poté, co skončíte svou poslední aktivitu v dané sekci:

Co se s vašimi odpověďmi stane dál?

U mnoha akcí mají lidé dojem, že vyplňovat zpětnou vazbu je zbytečné, protože je stejně jen na oko. U spousty akcí to je bohužel pravda. GameCon takovým nemůže být vzdálenější.

Když to vypadá, že jsme odpovědi na dotazníky sesbírali už všechny, tak si je příslušní (a často i mnozí další) organizátoři prohlédnou jak souhrně (zejména co do čísel a přímých hodnocení), tak individuálně. Ano, skutečně čteme všechno, co nám napíšete, často více, než jen jednou a opravdu tomu věnujeme pozornost. Zpětnou vazbu z vašich dotazníků pak dál porovnáváme se zpětnou vazbou od vypravěčů i s našimi vlastními poznámkami z přípravy a průběhu akce.

Jednotlivým vypravěčům následně vaši zpětnou vazbu konstruktivně předáváme, aby mohli zlepšit své hry i způsob, kterým je vedou. Pro nás samotné je vaše zpětná vazba zákaldem pro naši vlastní relfexi a to jak individuálně v rámci sekcí, tak plošně jako podklad pro velký podzimní organizační sraz. Vše, co nám napíšete, se pak snažíme co nejvíce reflektovat v přípravě na další roky.

Význam vaší zpětné vazby je nedocenitelný a můžete ho vidět v historickém vývoji mnoha progamových sekcí, v podobě Zázemí a služeb, které vám poskytujeme, na webu i v celkové podobě akce a v jejím vývoji.

I když víme, že zpětné vazby žádáme hodně, tak vaše ochota věnovat nám i po akci ještě trochu času a všechno nám zodpovědět je úžasná, moc vám za to děkujeme a doufáme, že nám vyjdete vstříc i letos – ostatně GC pak bude lepší zejména pro vás.

Co po GC?

Každý GameCon jednou skončí. Někteří ho pak ještě chvíli sklízí, všichni zpracovávají dojmy, ukládají vzpomínky a těší se na ten další. Co se ale kromě toho dá dělat dál?

Vyplnit dotazníky – pokud jste ještě nevyplnili dotazníky odkázané výše a najdete si chvíli, tak budeme hrozně rádi a skutečně nám tím moc pomůžete.

Podělit se o zážitky a fotky v GC skupině na Facebooku – vážně, hrozně rádi uvidíme vaše fotky i videa a přečteme si o různých zábavných, dramatických a jinak silných zážitcích, které jste si z letošního GC odvezli.

Přidat se do GC týmu! Vážně! Samo se to nezorganizuje a my to taky věčně dělat nebudem… pokud máte zájem nebo dojem že chcete a můžete aspoň s něčím pomoct, tak se nám určtě ozvěte (přímo nebo na info@gamecon.cz)

Užít si i další herní akce, mezi nimi například:

Sponzoři

Partneři