18.–21. 7. 2019 v Pardubicích
Nejste přihlášeni na web
Přihlásit / registrovat / obnovit heslo

Co po Gameconu

Poslední hry jsou odehrány, pomalu balíme a jedeme domů. Takže je konec? Jasně, že ne. Pro nás tím začíná příprava dalšího ročníku. A k tomu, abychom ho udělali ještě lepší, potřebujeme vědět, co se ti líbilo a co bys nám radil zlepšit. Proto jsme si připravili dotazníky. Možná budeš mít pocit, že je jich hodně, přesto tě prosíme, abys je poctivě vyplnil. Slouží nám jako důležitá navigace k plavbě v příštích letech. Díky nim víme, kam otočit kormidlo. Neboj se nás pochválit, ať víme, co děláme dobře a pokud se ti něco nelíbilo, řekni nám to!

Budeme moc rádi, když se s námi podělíš o své zážitky a fotky na Facebookové stránce Gameconu. Vážně, hrozně rádi uvidíme, jaké zábavné, dramatické a jinak silné zážitky sis z letošního Gameconu vezeš domů a jaké poklady se ti podařilo ukořistit v jeho vodách.

A v neposlední řadě se můžeš přidat k naší posádce! Plavba herními vodami vyžaduje šikovné lidi, kterých není nikdy dost. Pokud se chceš dozvědět víc nebo už tušíš, čím bys chtěl pomoci, tak se nám určtě ozvi, buď osobně na Infopultu nebo e-mailem na info@gamecon.cz. Arrr!

Dotazníky

Obecná zpětná vazba

V tomhle dotazníku se budeme ptát na Gamecon jako celek, takže se připrav na otázky, které se týkají webu, ubytování, jídla nebo třeba Infopultu. Chyběla ti půjčovna šavlí nebo úschovna na papouška? Napiš to sem.

Zpětná vazba k programu

Tady je prostor vychválit uvaděče a jeho aktivitu anebo mu navrhnout, co by bylo dobré udělat, aby to bylo příště ještě lepší. Zkus, prosím, dotazník vyplnit co nejdříve po každé hře.

Co bude s odpověďmi?

Předně ti moc děkujeme za vyplnění všech dotazníků! Jsi boží. My si po malém oddechu všechny odpovědi přečteme a začneme z nich lovit informace. Zjistíme, co pálí uvaděče, co se líbí a nelíbí hráčům, jak si stojí jednotlivé aktivity a jestli nemáme příště sehnat víc děl. Nad pochvalou zajásáme, no a poskládáme jak hodnocení jednotlivých aktivit, tak celkového fungování Gameconu, zjistíme, co pálí uvaděče a co účastníky a zkusíme vymyslet, jak to zlepšit. Takže ještě jednou dík, protože bez tebe bychom nevěděli, kam nastavit kurz.

Další akce:

Sponzoři

Partneři