Radovan „Wulf“ Vlk

Svá první pravidla DrD jsem dostal na vánoce roku 1992. Ze začátku jsem hledal dokonalé podzemí, potom dokonalá pravidla, potom dokonalý svět. V současné době jsem se na nějaké hledání dokonalosti vykašlal a hraju si jen tak. Na GameCon jezdím jako hráč od roku 1995, od roku 1999 jako PJ.

Autorsky jsem se podílel na Dračím doupěti Plus a na přestavbě DrD verze 1.5 na verzi 1.6, ale doufám, že si toho nikdo nevšiml. Také jsem porotcoval Spár Zlatého draka.

Mimo RPG se bavím hlavně fotografováním, a LARPy.

Mistrovství v DrD - Čtvrtfinále#

Dračí doupě
Fantasy
DrD 1.6
Věk: 8+
Turnaj družin hrdinů? Většinu odradí nekonečný písek Al Sahry. Další ztroskotají před branami Mahrebu. Jen nejlepší vstoupí do bájných katakomb. Bude mezi nimi i vaše družina?
pátek 19–23  ((5/5)) 
Vypravěč: Radovan „Wulf“ Vlk
Družina: č.18 Družina bez nukleárního krolla

Mocboj v dračí sluji#

I pro nováčky
Turnaj
Týmová
Venkovní
Běhací
Přemýšlecí
Věk: 15+
Přátelské klání na ostří nože. Začátek aktivity v 19:30
sobota 19–23  ((30/30)) 

Mistrovství v DrD - Čtvrtfinále

Dračí doupě
Fantasy
DrD 1.6
Věk: 8+

Turnaj družin hrdinů? Většinu odradí nekonečný písek Al Sahry. Další ztroskotají před branami Mahrebu. Jen nejlepší vstoupí do bájných katakomb. Bude mezi nimi i vaše družina?

Máte za sebou již několik úspěšných akciček, tu a tam už slýcháte svá jména v přístavních krčmách zde na Jihu. Kdo by to byl řekl na začátku vaší hrdinské dráhy? Moc lidí ne, přesto vám dala modrooká Aida šanci ukázat, co ve vás je. Ta holka má fakt čuch na talenty, alespoň tak to říkají všichni.

„Jó, když makáš pro Aidu, tak jseš buď slavnej, nebo bohatej. Většinou obojí najednou…“

Nikdo z těch závistivců však neví, že vy to pro prachy a slávu neděláte. Vaším motivem je pomsta jménem Narab Hakshak. Tenhle požírač lidského masa vám vzal to nejcennější, co jste kdy v životě měli. Je pramalá šance, že získáte zpět, co vám ta zrůda vzala, ale o pomstu už vás nepřipraví…

Na tu zprávu jste čekali dlouho. Konečně stopa! Aida byla jak u vytržení, když vám tu novinu sdělovala. Narab Hakshak míří na turnaj hrdinů! Teď už vám neuteče. Pomsta se blíží. Okamžitě balíte svůj vercajk a vyrážíte do Al Sahry vstříc bájnému Mahrebu.

Mistrovství bude odehráno v systému Dračí Doupě, ver. 1.6 E. Více než na pravidla dbáme na herní projev hráčů (roleplay). Hody kostkou nerozhodují o postupu družiny. Mistrovství je určené i pro méně zkušené družiny a svým charakterem jej můžeme doporučit i rodinám s dětmi.

Poznámka: Oproti předchozím ročníkům budou pro hráče letosk dispozici předpřipravené postavy.

Vypravěč:

Radovan „Wulf“ Vlk

Informace:

5
4 h
320

Termíny:

pátek 19–23  ((5/5)) 

Mocboj v dračí sluji

I pro nováčky
Turnaj
Týmová
Venkovní
Běhací
Přemýšlecí
Věk: 15+

Přátelské klání na ostří nože. Začátek aktivity v 19:30

Vítejte, dobrodruzi a budoucí drakobijci, v Radegasteinu, nejlepší Drakobijecké akademii!

Naši instruktoři pod taktovkou velmistra Lečimíra vás provedou tvrdým a náročným výcvikem. Odměnou za všechna příkoří (s heslem „těžko na cvičišti, lehko na bojišti“) vám bude ten nejlepší výcvik na obou polokoulích a téměř jistá budoucí nehynoucí sláva. Ale jen ti nejsilnější duchem i tělem si zaslouží uspět.

Naše akademie nemá za cíl draky vyhubit. Studujeme je, chráníme ty dobré a bojujeme s těmi zlými. Nic v životě ale není tak jednoduché, jak se může na první pohled zdát. Dokážete rozeznat ty dobré od těch zlých? Ať už se to týká lidí, nebo draků? Vítáme vás na naší akademické půdě, kde prověříme vaše schopnosti a pomůžeme vám odhalit ty, o kterých jste dosud neměli ani tušení.

Čeká na vás tradiční týmová bojovka, tentokráte s hlavním tématem draci. Je to přátelské klání 10 tříčlenných týmů. Hra obsahuje prvky RPG, šifrovaček, ale také dětských her, které znáte třeba z táborů. Připravili jsme pro vás spoustu úkolů, které prověří váš postřeh, paměť, rychlost, pohybové schopnosti a spoustu dalších důležitých vlastností, které potřebuje každý správný drakobijec. Jinými slovy: z hlavy se vám zakouří (možná i z nozder – to ohodnotíme jako dobrý roleplaying), protáhnete si pořádně ruce i nohy a užijete si spoustu zábavy.

Celý náš tým vytváří Mocboj pro vaše pobavení a zážitek. Vybavte se dobrou náladou a zdravou soutěživostí. Každý úkol je hodnocen zvlášť. Vítězí tým s nejvyšším počtem bodů. Vaše studijní výsledky budou zveřejněny na velkolepém vyhlášení v aule akademie Radegastein (společně s vyhlášením ostatních vítězů Gameconu v kinosálu).

Hrajeme venku za každého počasí, tak se podle toho vybavte. Vezměte s sebou nějaký zdroj světla, ideálně magickou čelovku. Přibalte do svých vaků tekutiny na osvěžení podle vkusu každého drakobijce. A jako správní studenti naší akademie si nezapomeňte vzít něco na psaní poznámek. Ano, myslíme papír a něco, čím se na něj dá psát. Protože letos je používání mobilních telefonů při hře zakázáno. Dokažte, že na to máte i bez takové kacířské technologie.

Týmy se budou tvořit až na místě, takže s sebou svoje spolubojovníky a spolubojovnice přiveďte už na prezenčku Mocboje.

Těšíme se na Vaši účast,

vaši tvůrci Mocboje

info@gamecon.cz
© 2023 GameCon, Created by GameCon z.s.
kontakt Facebook Discord Instagram Youtube