Martin Vilém „Lečimír“ Novotný

Na Gamecon jsem začal jezdit v roce 1996. Doby zlatého draka, Hexaedru a Dechu draka. Nebylo v ČR tehdy akce, která by byla jako Gamecon. Jako všichni jsem se účastnil DrD, obdivně vzhlížel k PJ, kteří tam tehdy byli. Spal v tělocvičně s dalšími 400 lidmi…

Když opadla léta telecí, tak jsem se stal součástí Gameconu jako PJ na dalších 10 let. Pak bylo třeba změnit přístup. Gamecon byl a je pro mě stále srdeční záležitostí. Našel jsem si na Gameconu manželku a spolu vytváříme aktivity pro hráče už několik let.

Jsem velký labužník a jako úplatek ocením kvalitní alkohol a dobré jídlo. Ale to sem asi nepatří :-)

Mocboj v dračí sluji#

I pro nováčky
Turnaj
Týmová
Venkovní
Běhací
Přemýšlecí
Věk: 15+
Přátelské klání na ostří nože. Začátek aktivity v 19:30
sobota 19–23  ((30/30)) 

Mocboj v dračí sluji

I pro nováčky
Turnaj
Týmová
Venkovní
Běhací
Přemýšlecí
Věk: 15+

Přátelské klání na ostří nože. Začátek aktivity v 19:30

Vítejte, dobrodruzi a budoucí drakobijci, v Radegasteinu, nejlepší Drakobijecké akademii!

Naši instruktoři pod taktovkou velmistra Lečimíra vás provedou tvrdým a náročným výcvikem. Odměnou za všechna příkoří (s heslem „těžko na cvičišti, lehko na bojišti“) vám bude ten nejlepší výcvik na obou polokoulích a téměř jistá budoucí nehynoucí sláva. Ale jen ti nejsilnější duchem i tělem si zaslouží uspět.

Naše akademie nemá za cíl draky vyhubit. Studujeme je, chráníme ty dobré a bojujeme s těmi zlými. Nic v životě ale není tak jednoduché, jak se může na první pohled zdát. Dokážete rozeznat ty dobré od těch zlých? Ať už se to týká lidí, nebo draků? Vítáme vás na naší akademické půdě, kde prověříme vaše schopnosti a pomůžeme vám odhalit ty, o kterých jste dosud neměli ani tušení.

Čeká na vás tradiční týmová bojovka, tentokráte s hlavním tématem draci. Je to přátelské klání 10 tříčlenných týmů. Hra obsahuje prvky RPG, šifrovaček, ale také dětských her, které znáte třeba z táborů. Připravili jsme pro vás spoustu úkolů, které prověří váš postřeh, paměť, rychlost, pohybové schopnosti a spoustu dalších důležitých vlastností, které potřebuje každý správný drakobijec. Jinými slovy: z hlavy se vám zakouří (možná i z nozder – to ohodnotíme jako dobrý roleplaying), protáhnete si pořádně ruce i nohy a užijete si spoustu zábavy.

Celý náš tým vytváří Mocboj pro vaše pobavení a zážitek. Vybavte se dobrou náladou a zdravou soutěživostí. Každý úkol je hodnocen zvlášť. Vítězí tým s nejvyšším počtem bodů. Vaše studijní výsledky budou zveřejněny na velkolepém vyhlášení v aule akademie Radegastein (společně s vyhlášením ostatních vítězů Gameconu v kinosálu).

Hrajeme venku za každého počasí, tak se podle toho vybavte. Vezměte s sebou nějaký zdroj světla, ideálně magickou čelovku. Přibalte do svých vaků tekutiny na osvěžení podle vkusu každého drakobijce. A jako správní studenti naší akademie si nezapomeňte vzít něco na psaní poznámek. Ano, myslíme papír a něco, čím se na něj dá psát. Protože letos je používání mobilních telefonů při hře zakázáno. Dokažte, že na to máte i bez takové kacířské technologie.

Týmy se budou tvořit až na místě, takže s sebou svoje spolubojovníky a spolubojovnice přiveďte už na prezenčku Mocboje.

Těšíme se na Vaši účast,

vaši tvůrci Mocboje

info@gamecon.cz
© 2023 GameCon, Created by GameCon z.s.
kontakt Facebook Discord Instagram Youtube