Lukáš „Padre“ Vachala

popisek od vypravěče nemáme

#

I pro nováčky
Pro pokročilé
Turnaj
Týmová
Pohybová
Venkovní
Běhací
Přemýšlecí
Věk: 10+
Pro naši „táborovku“ si připrav ručníky, nebezpečnostní brýle, dostatek slaných oříšků a namíchej si pořádný Pangalaktický megacloumák.
sobota 20–0  ((41/42)) 

Mocboj stopem po galaxii

I pro nováčky
Pro pokročilé
Turnaj
Týmová
Pohybová
Venkovní
Běhací
Přemýšlecí
Věk: 10+

Pro naši „táborovku“ si připrav ručníky, nebezpečnostní brýle, dostatek slaných oříšků a namíchej si pořádný Pangalaktický megacloumák.

Vítej, stopaři, nejikoničtější bytosti v tomto rameni galaxie. Ty, kteří se společně podílíš na tvorbě a znění nejprodávanější knihy historie, ty, kteří vždycky víš, kde máš své ručníky – ty, které tě zachránily před hroznou smrtí podchlazením na ledových měsících Jaglan Beta a na nichž jsi v rauši ležel na plážích Santraginu V. Ty ručníky, ze kterých jsi vysypal snad všechen písek pouštní planety Kakrafúnu poté, co ses rozhodl přespat pod hvězdami, které tak rudě září.

Vyklepané ručníky jsi pak použil jako plachtu při plavbě na řece Moth. A samozřejmě jsou to ty stejné ručníky, které jsi vyrval z tlamy žravé blátotlačky z Traalu. A po tom všem jsou ještě stále dostatečně čisté na Mocboj, aby se ukázalo, kteří z vás jsou ti nejlepší stopaři. Takže Nepropadej panice!

Už popáté na tebe čeká tradiční týmová, znalostně obohacující i znalosti vyžadující hra, tentokráte na téma Stopařův průvodce po galaxii. Je to přátelské klání 14 tříčlenných týmů. Ano, počítáš správně, celkem 42. Hra obsahuje prvky RPG, šifrovaček, ale také dětských her, které znáš třeba z táborů.

Připravili jsme pro tebe spoustu úkolů, které prověří tvůj postřeh, paměť, rychlost, pohybové schopnosti a další důležité vlastnosti, které potřebuje každý správný stopař, aby dokázal procestovat celou galaxii za 30 altairských dolarů. Jinými slovy: z hlavy se ti zakouří, protáhneš si pořádně ruce i nohy, ale hlavně si užiješ spoustu zábavy.

K užití si Mocboje není nutné znát svět Stopařova průvodce po galaxii ani není nutné znát Mocboj. Celý náš tým pro tebe vytváří Mocboj jen a pouze pro tvé pobavení a zážitek. Vybav se dobrou náladou a zdravou soutěživostí.

Čeká na tebe 12 obtížných úkolů. Každý úkol má vlastní hodnocení. Na konci body ze všech úkolů sečteme a zvítězí tým s nejvyšším počtem bodů. Vaše výsledky budou vyhlášeny v hlavním sále redakce Stopařova průvodce v Ursa minor (společně s vyhlášením ostatních vítězů GameConu v kinosálu).

Hraje se venku za každého počasí, tak se podle toho vybavit. Doporučená výbava pro správné frúdy dle Stopařova průvodce: ručník, Vogonská čelovka (kapesní supernovy raději nechte doma), Džinan toniks na osvěžení, slané oříšky k jídlu a také abys lépe snášeli hyperprostorové skoky. Nezapomeň nabít svého Stopařova průvodce, ať si můžeš zaznamenat své postřehy před odesláním do redakce. Jako spousta vyspělých civilizací těsně před zánikem, jsme zjistili, že to, co nepodléhá náladám, politickým směrům a výpadkům energie, je papír a tužka, tudíž je to nejlepší způsob, jak zaznamenat pro budoucí generace stopařů svá moudra.

Doporučené vybavení pro Mocboj přeloženo pro paďoury: čelovka či jiná svítilna, tekutiny (dle přání), něco na zub (nemyslíme zubní pastu), tužka, papír (ideálně blok). Ručník se bude taky hodit.

Finální podoba týmů se bude tvořit až před začátkem Mocboje, takže svoje kolegy stopaře (bez rozdílu pohlaví) s sebou přiveď včas.

Těšíme se na tvou účast a tvé příspěvky
Tví tvůrci Mocboje

info@gamecon.cz
© 2024 GameCon, Created by GameCon z.s.
kontakt Facebook Discord Instagram Youtube