Ondřej „Nord“ Mráz

Geek, RPGčkař, ŽAHRař, gamer a milovník dobré whisky.

Ve dvanácti jsem si po třech odehraných gameboocích koupil DrD pravidla pro experty, protože přeci těmhle hrám už rozumím a po dnech čekání na žlutý sešitek jsem jen čučel jak puk a nechápal, která bije. Tak jsem sklonil hlavu a koupil si za těžce vyžebrané kapesné i pravidla pro pokročilé.

Pořád jsem stejný trouba, akorát jsem si mezitím postupně prošel Drd, Shadowrunem, GURPS, Fate, PbtA, FitD a dobrou desítkou dalších zkratek, které nikomu nic neřeknou. Organizoval jsem několik LARPů, několik bitev, podílím se na Festivalu Fantazie a na Comicconu.

V současnosti se snažím přinést systém Powered by the Apocalypse na českou scénu ve své vlastní implementaci Svitky hrdinů a pracuju na hexcrawlovacím modulu Za Ledovou zdí. Občas něco napíšu na blog a hodně vedu hry na discordu Oneshoty a Minikampaně, kde si rád zahraju i s vámi. Teda pokud se nepotkáme tady, což by samozřejmě bylo mnohem lepší.

Pokažené svátky#

I pro nováčky
Fantasy
Sandbox
PbtA
Věk: 15+
Každý rok nosíme kosti z polí. Každý rok je náš zpěv posílá snít. Každý rok teče pivo proudem. Osadou se ale šíří neklid. Dospělí mizí. Děti vidí přeludy. A oslava se blíží…
pátek 9–13  ((5/5)) 
Vypravěč: Ondřej „Nord“ Mráz

pátek 14–18  ((5/5)) 
Vypravěč: Ondřej „Nord“ Mráz

sobota 9–13  ((5/5)) 
Vypravěč: Ondřej „Nord“ Mráz

{aktivita.nazev()}

I pro nováčky
Fantasy
Sandbox
PbtA
Věk: 15+

{aktivita.kratkyPopis()}

{aktivita.popis()}

Vypravěč:

Ondřej „Nord“ Mráz

Informace:

5
{aktivita.delka()} h
{aktivita.cenaZaklad()}

Termíny:

{aktivita.denCas()}  ((5/5)) 
{aktivita.denCas()}  ((5/5)) 
{aktivita.denCas()}  ((5/5)) 
info@gamecon.cz
© 2022 GameCon, Created by GameCon z.s.
kontakt Facebook Discord Instagram Youtube