Informace o zpracování osobních údajů

Drahá účastnice, drahý účastníku, odesláním své přihlášky dáváš najevo, že máš zájem se zúčastnit festivalu GameCon („Festival„). Vzhledem k tomu musíme zpracovávat Tvé osobní údaje. Tento krátký text slouží jako základní informační materiál, ve kterém se dozvíš vše podstatné.

Tvé osobní údaje uvedené v přihlášce zpracováváme my, tedy zapsaný spolek GameCon, se sídlem Pernického 825/9, 199 00, Praha 9 Letňany , IČ 227 25 474 („GameCon“) za účelem Tvé účasti na akcích pořádaných spolkem GameCon. Právní základ pro toto zpracování je splnění smlouvy, která mezi námi vznikla (tedy Tvá přihláška na Festival).

Jinými slovy, Tvé osobní údaje uvedené v přihlášce jsou nezbytné pro to, aby Festival mohl v pořádku a úspěšně proběhnout – například budeme Tvé osobní údaje používat pro vytvoření seznamu hráčů, nebo proto abychom Tě kontaktovali před hrou (pokud by Tě zajímala právničina, jedná se o čl. 6, odst. 1 písm. b) Obecného nařízení o ochraně osobních údajů č. 2016/679, dále jen „Obecné nařízení“). Tvé osobní údaje můžeme předat třetím osobám, jako jsou konkrétní uvaděči aktivit, nebo ubytovací zařízení. Bude se tak dít opět jen na základě Tvé přihlášky a požadavků, které v ní uvedeš. Přesný přehled třetích osob je Ti zdarma k dispozici dotazem zaslaným na e-mailovou adresu info@gamecon.cz.

Schválením těchto podmínek souhlasíš s uchováním osobních údajů mezi jednotlivými ročníky. Jedná se o souhlas se zpracováním Tvých osobních údajů udělený na dobu neurčitou za účelem uchování Tvého účastnického profilu, takže ho nebudeš muset opakovaně zakládat pro příští ročníky. Tento souhlas můžeš kdykoli bezplatně odvolat písemnou žádostí doručenou na e-mailovou adresu info@gamecon.cz. Pokud svůj souhlas odvoláš, provedeme anonymizaci Tvých osobních údajů v naší databázi a ponecháme si za účelem zachování statistik jen takové údaje, podle kterých není možnost Tě identifikovat (odvolání souhlasu se však netýká údajů potřebných pro realizaci GameConu nebo těch, které musíme ze zákona po určitou dobu uchovávat).

Pro oba výše zmíněné případy zpracování osobních údajů pak platí, že se na nás kdykoli můžeš obrátit (opět na adresu info@gamecon.cz), pokud bys chtěl/a ke svým osobním údajům přístup (dle čl. 15 Obecného nařízení), pokud bys chtěl/a osobní údaje opravit nebo smazat (dle čl. 16 a 17 Obecného nařízení), a nebo pokud bys chtěl/a omezit zpracování osobních údajů (čl. 18 Obecného nařízení).

Také bychom Tě rádi informovali o tom, že Ti budeme párkrát do roka posílat náš Newsletter s informacemi o příštích ročnících Festivalu, případně dalších nabídkách. Můžeme to dělat, protože jsi uvedl svoji emailovou adresu při registraci na Festival (opět, pokud by Tě zajímala právničina, jedná se o § 7 odst. 3 zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti). Zasílání našeho Newsletteru můžeš kdykoli odmítnout, když napíšeš na e-mailovou adresu info@gamecon.cz, případně klikem na odkaz přímo v e-mailu.

Díky, a to je všechno. Těšíme se na Tebe na Festivalu!

info@gamecon.cz
© 2024 GameCon, Created by GameCon z.s.
kontakt Facebook Discord Instagram Youtube