Filip „johnjarik“ Novotný

Od roku 2000 je pro mne GameCON tradice. Ať již z pohledu účastníka, vypravěče nebo Pána Jeskyně. Především jako PJ jsem na Mistrovství v DrD (a tudíž na GC) poznal desítky zajímavých lidí. A přestože jsem musel kvůli rodině a zaměstnání omezit v roce 2015 své působení, GC nedokáži opustit. Nechci!

Od roku 1990, kdy se u nás doma objevila první pravidla DrD jsem propadl kouzlu vyprávění příběhů. Z malých příběhů (stejně jako z lidí) se najednou stávají velké. Lidé přicházejí, aby do nich přinesli trochu své inspirace, svých zážitků a představ. A to je tím, co neomrzí. Podílel jsem se mnoho let na GC jako vedoucí tvář sekce Mistrovství v Dračím doupěti. A věřím, že to nebylo jen proto, že jsem byl jedním z tvůrců DrD verze Plus. Ale nejen fantasy hrami živ je hráč a vypravěč. Proto mezi mé koníčky patří i hry deskové, hlavně kooperativní – tam mohou vyhrát jedině všichni nebo nikdo.

Novinky na RPG scéně#

I pro nováčky
RPG
Talk
Jaká RPG na českém trhu letos vyšla, vychází, vyjdou nebo se připravují a testují? Co se dá pořídit a je to novinka (ať už vlastní tvorba, či překlad) a na co se můžete těšit?
pátek 19–21   

{aktivita.nazev()}

I pro nováčky
RPG
Talk

{aktivita.kratkyPopis()}

{aktivita.popis()}

Vypravěč:

Filip „johnjarik“ Novotný
Petr „sirien“ Mazák
Lukáš „Mrkew“ Ptošek
Jan „Jerson“ Průcha
Daniel „Casa de Locos“ Vázquez

Informace:

neomezeně
{aktivita.delka()} h
{aktivita.cenaZaklad()}

Termíny:

{aktivita.denCas()}   
info@gamecon.cz
© 2022 GameCon, Created by GameCon z.s.
kontakt Facebook Discord Instagram Youtube