Jindřich „Jindřich Berka“ Dvořák

Ahoj, já jsem Jindřich Dvořák a aby se to dobře pamatovalo tak na internetu vystupuji pod jménem Jindřich Berka. Na Gameconu jsem nováček, roku 2022 jsem ztratil gameconovské panictví a letos se vracím jako Vypravěč, neboť zážitek který jsem zde zažil předčil veškerá má očekávání o více než stovky procent – přitom jsme jen s partou přátel se kterými hrajeme DrD 2 přes Discord přijeli překvapit kamaráda, který zde dělal jednu hru a přitom jsme poznali množství opravdu skvělých lidí, když jsme obešli další RPGčka.

K RPG jsem se dostal relativně nedávno, poměrně dlouho jsem se o RPG zajímal pouze teoreticky přes Youtube a prakticky je začal hrát až koncem roku 2021. Vždycky jsem strašně hrát DnD 5e, propadl jsem tomu když jsem sledoval Viva La Dirt League jak hrají DnD pod taktovkou brilantního GM Roberta Hartleyho. Dlouho jsem hledal, až jsem našel komunitu na Discordu jménem Putyka – Dračí doupě 2. Byl jsem docela mrzutej, když jsem zjistil, že to není DnD 5E, ale dal jsem tomu šanci a dnes je to systém, který hraju a vyprávím nejraději a nejčastěji, ačkoliv jsem časem a především díky GameConu vyzkoušel další systémy jako Fate, Příběhy Impéria, Ten Candles, Hrstka, Lady Blackbird, Draci a Pútníci a další.. a čím déle hraju, tím více dávám důraz na vyprávěcí a atmosférickou část hry.

Trable na frontě#

I pro nováčky
DrD II
Věk: 15+
Skupina dobrodruhů, kteří se protloukají světem konečně narazí na zakázku, která by mohla být pořádně zaplacená. Bude to ale stát za to? Zvládnou to?
pátek 14–18  ((4/4)) 

Trable na frontě

I pro nováčky
DrD II
Věk: 15+

Skupina dobrodruhů, kteří se protloukají světem konečně narazí na zakázku, která by mohla být pořádně zaplacená. Bude to ale stát za to? Zvládnou to?

Jen málokdy se podaří narazit na kšeft, který by stál za to – zachraňovat princezny, lovit draky nebo objevovat jeskyně plné pokladů? To se děje jen v pohádkách a hrdinové jsou jen v bájích a písních. Vy si musíte svoje peníze tvrdě vydřít a o slávě si můžete nechat jenom zdát, protože záchrana zboží nějakého kupčíka, zahnání ducha, který na hřbitově o půlnoci vykřikoval, že je jeho manželka poběhlice, vám žádné uznání nepřinese a o pořádných penězích si taky necháváte většinou jen zdát. To by se ale mohlo nyní změnit.

Baharutské Impérium, které se nachází ve válce se sousedním Vlámským královstvím nyní skýtá mnohé příležitosti. Na frontě je zmatek a válka zuří v celé zemi. Baharutské Impérium hledá pomoc v boji proti cizím vetřelcům a odměnou slibuje nejen peníze, ale i postavení ve společnosti, tituly a statky. Konkrétně Vás pak zaujala následující výzva: dvanáctá legie bojující s Vlámy v pohraničních bažinných oblastech ve svém hlášení uvedla zvláštní zprávu – v lazaretu se probouzejí mrtví a impérium hledá odborníky, kteří by se s tímto problém dokázali vypořádat a nebojí se štědře odměnit ty, kteří problém vyřeší.

Dračí doupě 2 je české fantasy RPG, které v roce 2011 vydalo nakladatelství ALTAR. Příběhy se odehrávají v prostředí low fantasy her. Jde o beztabulkový systém, ve kterém záleží na hráčském popisu akcí postavy a celkovém vyprávění příběhu. Hra bude zjednodušena pro rychlejší a plynulejší hru, aby si ji mohli užít i nováčci v tomto systému. Hrát budeme jen se základními povoláními.

Postavy budou předpřipraveny, případně lze doupravit na základě osobní komunikace. Pravidla budou vysvětlena na místě, znalost výhodou. K hraní jsou potřeba alespoň 3 šestistěnné kostky a nějaké psací potřeby. Pokud nebudete mít, budu mít vše zmíněné k zapůjčení.

Vypravěč:

Jindřich „Jindřich Berka“ Dvořák

Informace:

4
4 h
150

Termíny:

pátek 14–18  ((4/4)) 
info@gamecon.cz
© 2023 GameCon, Created by GameCon z.s.
kontakt Facebook Discord Instagram Youtube