Lukáš „SPEEDY“ Tisovský

Někdy, když mi bylo asi 10 let přinesl můj kamarád pravidla dračího doupěte. Hráli jsme vždy o přestávkách a i po té jsme se scházeli po škole. Tato hra mě defakto dovedla ke čtení, převážně fantasy. Dračí doupě hraji až do teď, vyzkoušel jsem i mnoho jiných systémů a ačkoli mi některé příjdou lepší, DrD je pro mě stále srdcovka. Mohu říci, že nebýt her na hrdiny a mého následného nadšení pro fantasy, tak možná neodmaturuju z češtiny. Mimo to mám rád i počítačové hry, především RPG a strategie. Můžu tvrdit, že jsem vášnivý milovník počítačových her. Pokud ve svém volném čase se nevěnuji hraní ať už her na hrdiny nebo počítačových her, hodně rád cestuji. Především za historií a do různých historických center, kde se snažím načerpat tu dávnou minulost a inspiraci. Projel jsem skoro celou Evropu, kde jsem se snažil čerpat informace o různých kulturách, severských, antických apod. Co mám pak nejraději? Dobré pivo a partu přátel kolem sebe.

Mistrovství v DrD - Čtvrtfinále#

Dračí doupě
Fantasy
DrD 1.6
Věk: 8+
Turnaj družin hrdinů? Většinu odradí nekonečný písek Al Sahry. Další ztroskotají před branami Mahrebu. Jen nejlepší vstoupí do bájných katakomb. Bude mezi nimi i vaše družina?
pátek 14–18  ((0/7)) 
Vypravěč: Lukáš „SPEEDY“ Tisovský

pátek 19–23  ((5/5)) 
Vypravěč: Lukáš „SPEEDY“ Tisovský
Družina: č.25 Štamgasti Z Trollí Lebky

Mistrovství v DrD - Čtvrtfinále

Dračí doupě
Fantasy
DrD 1.6
Věk: 8+

Turnaj družin hrdinů? Většinu odradí nekonečný písek Al Sahry. Další ztroskotají před branami Mahrebu. Jen nejlepší vstoupí do bájných katakomb. Bude mezi nimi i vaše družina?

Máte za sebou již několik úspěšných akciček, tu a tam už slýcháte svá jména v přístavních krčmách zde na Jihu. Kdo by to byl řekl na začátku vaší hrdinské dráhy? Moc lidí ne, přesto vám dala modrooká Aida šanci ukázat, co ve vás je. Ta holka má fakt čuch na talenty, alespoň tak to říkají všichni.

„Jó, když makáš pro Aidu, tak jseš buď slavnej, nebo bohatej. Většinou obojí najednou…“

Nikdo z těch závistivců však neví, že vy to pro prachy a slávu neděláte. Vaším motivem je pomsta jménem Narab Hakshak. Tenhle požírač lidského masa vám vzal to nejcennější, co jste kdy v životě měli. Je pramalá šance, že získáte zpět, co vám ta zrůda vzala, ale o pomstu už vás nepřipraví…

Na tu zprávu jste čekali dlouho. Konečně stopa! Aida byla jak u vytržení, když vám tu novinu sdělovala. Narab Hakshak míří na turnaj hrdinů! Teď už vám neuteče. Pomsta se blíží. Okamžitě balíte svůj vercajk a vyrážíte do Al Sahry vstříc bájnému Mahrebu.

Mistrovství bude odehráno v systému Dračí Doupě, ver. 1.6 E. Více než na pravidla dbáme na herní projev hráčů (roleplay). Hody kostkou nerozhodují o postupu družiny. Mistrovství je určené i pro méně zkušené družiny a svým charakterem jej můžeme doporučit i rodinám s dětmi.

Poznámka: Oproti předchozím ročníkům budou pro hráče letosk dispozici předpřipravené postavy.

Vypravěč:

Lukáš „SPEEDY“ Tisovský

Informace:

5
4 h
320

Termíny:

pátek 14–18  ((0/7)) 
pátek 19–23  ((5/5)) 
info@gamecon.cz
© 2023 GameCon, Created by GameCon z.s.
kontakt Facebook Discord Instagram Youtube