Marta „Marťa“ Novotná Buršíková

GameCon, to je pro mě hlavně srdcovka. Poprvé jsem přijela jako klasický hráč „bytových“ dračáků s naivní představou, že to bude podobné. V dalších letech jsem odehrála spoustu dobrodružství, ale po čase mi DrD přestalo stačit. Jak se rozrůstala rozmanitost nabízených aktivit, přišlo mi škoda prosedět to celé jen v tom doupěti, byť jsem v něm dokonce našla manžela. Účastnila jsem se Trojboje, který ale časem zašel na úbytě a nám začala podobná aktivita chybět a rozhodli jsme se ji zorganizovat sami. Ze základní trojbojové myšlenky se nám časem vyvinula vrstevnatější aktivita, kterou chceme pobavit, ale také inspirovat a vyzkoušet její účastníky.

Kromě toho je GameCon příležitostí, jak se aspoň jednou za rok setkat s lidmi, které jinak nepotkám a vypnout na pár dní všechny pracovní starosti.

Mocboj v dračí sluji#

I pro nováčky
Turnaj
Týmová
Venkovní
Běhací
Přemýšlecí
Věk: 15+
Přátelské klání na ostří nože. Začátek aktivity v 19:30
sobota 19–23  ((30/30)) 

Mocboj v dračí sluji

I pro nováčky
Turnaj
Týmová
Venkovní
Běhací
Přemýšlecí
Věk: 15+

Přátelské klání na ostří nože. Začátek aktivity v 19:30

Vítejte, dobrodruzi a budoucí drakobijci, v Radegasteinu, nejlepší Drakobijecké akademii!

Naši instruktoři pod taktovkou velmistra Lečimíra vás provedou tvrdým a náročným výcvikem. Odměnou za všechna příkoří (s heslem „těžko na cvičišti, lehko na bojišti“) vám bude ten nejlepší výcvik na obou polokoulích a téměř jistá budoucí nehynoucí sláva. Ale jen ti nejsilnější duchem i tělem si zaslouží uspět.

Naše akademie nemá za cíl draky vyhubit. Studujeme je, chráníme ty dobré a bojujeme s těmi zlými. Nic v životě ale není tak jednoduché, jak se může na první pohled zdát. Dokážete rozeznat ty dobré od těch zlých? Ať už se to týká lidí, nebo draků? Vítáme vás na naší akademické půdě, kde prověříme vaše schopnosti a pomůžeme vám odhalit ty, o kterých jste dosud neměli ani tušení.

Čeká na vás tradiční týmová bojovka, tentokráte s hlavním tématem draci. Je to přátelské klání 10 tříčlenných týmů. Hra obsahuje prvky RPG, šifrovaček, ale také dětských her, které znáte třeba z táborů. Připravili jsme pro vás spoustu úkolů, které prověří váš postřeh, paměť, rychlost, pohybové schopnosti a spoustu dalších důležitých vlastností, které potřebuje každý správný drakobijec. Jinými slovy: z hlavy se vám zakouří (možná i z nozder – to ohodnotíme jako dobrý roleplaying), protáhnete si pořádně ruce i nohy a užijete si spoustu zábavy.

Celý náš tým vytváří Mocboj pro vaše pobavení a zážitek. Vybavte se dobrou náladou a zdravou soutěživostí. Každý úkol je hodnocen zvlášť. Vítězí tým s nejvyšším počtem bodů. Vaše studijní výsledky budou zveřejněny na velkolepém vyhlášení v aule akademie Radegastein (společně s vyhlášením ostatních vítězů Gameconu v kinosálu).

Hrajeme venku za každého počasí, tak se podle toho vybavte. Vezměte s sebou nějaký zdroj světla, ideálně magickou čelovku. Přibalte do svých vaků tekutiny na osvěžení podle vkusu každého drakobijce. A jako správní studenti naší akademie si nezapomeňte vzít něco na psaní poznámek. Ano, myslíme papír a něco, čím se na něj dá psát. Protože letos je používání mobilních telefonů při hře zakázáno. Dokažte, že na to máte i bez takové kacířské technologie.

Týmy se budou tvořit až na místě, takže s sebou svoje spolubojovníky a spolubojovnice přiveďte už na prezenčku Mocboje.

Těšíme se na Vaši účast,

vaši tvůrci Mocboje

info@gamecon.cz
© 2023 GameCon, Created by GameCon z.s.
kontakt Facebook Discord Instagram Youtube