zpět na legendy klubu dobrodruhů

Návod na přihlášení

Obecný postup

LKD se hrají na dvě kola ve dvou bězích. První běh je čtvrtek večer a pátek odpoledne, druhý pak v pátek večer a sobotu odpoledne – oba běhy spadají do stejného příběhu, takže se sice teoreticky můžete přihlásit na oba (jednotlivé hry jsou různé), ale nedává to moc smysl. Přihlašujete se pouze na první kolo za cenu u něj uvedenou – do patřičného druhého kola vás systém přihlásí automaticky.

Upozornění

(Co je ta ikonka zámku?)

Jakmile kliknete na přihlášení do Legend, je vámi zvolená aktivita pro ostatní dočasně uzamčena. S tím vám začne běžet 3 denní lhůta pro kompletní dokončení přihlášky (přihlášení vašich spoluhráčů). Pokud do té doby přihlášení nedokončíte (nekliknete na tlačítko „Potvrdit“), systém přihlášku zruší a nabídne aktivitu v daných herních blocích znovu k dispozici ostatním.

Pokud na „Potvrdit“ nekliknete, aktivita zůstane blokována – pokud neplánujete hlásit své kamarády, prosíme nezapomeňte kliknout a aktivitu tak uvolnit pro ostatní!

V případě, že budete jakoukoliv pomoc, kontaktuje prosím organizátory Legend na jakub.koral@gmail.com nebo mgr_holger@centrum.cz.

Vyber si návod

Chci přihlásit kompletní herní skupinu

Chci přihlásit jen sebe či nekompletní skupinu

Chci se přihlásit do již existující skupiny

Chci přidat/odebrat místo ve skupině

Chci se odhlásit ze skupiny

Chci se přihlásit, ale není volno / volná místa jsou zamčená

info@gamecon.cz
© 2023 GameCon, Created by GameCon z.s.
kontakt Facebook Discord Instagram Youtube