19.–22. 7. 2018 v Pardubicích
Nejste přihlášeni na web
Přihlásit / registrovat / obnovit heslo

Síň slávy

Již od roku 1995 se na GameConu každoročně koná mistrovství České republiky v Dračím doupěti. Na následujících řádcích naleznete zvěčněna jména těch, jež dosáhli až na stupně nejvyšší. Od roku 2014 je u nich uvedena i jejich přezdívka.

Rok 2018

  1. Odinovi chachaři – Rostislav „Alkazar“ Novák, Petr „Hobit006“ Falek, Jana „Jainah“ Pipková, Dominika „Pikachu“ Kovarovičová, Vojtěch „Alakadar“ Troup, Hana „Nezodpovědník“ Lauerová, Michal „Beny“ Beneš
  2. EDB – Stanislav „Deshi“ Strmeň, Bára „Lai“ Strmeňová, Vít „Kasumi“ Kučera, Jan „Orsman“ Orsák, Pavel „Owen“ Skoda, Bára „BarčaO“ Orsáková, Eliška „EliškaO“ Orsáková
  3. dvě družiny: Jezevcova motyka – Jan „Zelenylistecek“ Blahut, Jakub „Jezevec“ Hrubý, Emil „Kremilek“ Černý, David „Garudas“ Brych, Milan „Olbin“ Brych, Jan „Ardo300“ Moravec. Co si kde si – Radka „Išava“ Havlíčková, Marek „Marcus IV“ Zmeškal, Robin „Kammi“ Hudcovič, Jindra „Sabaothen“ Dušek, David „Swen“ Strádal, Michal „Pegusian“ Pekárek, Jiří „ZloŘepa“ Kučera

Rok 2017

  1. Jaromír "Suchance" Suchánek, Martin "Tomi" Toman, Václav Dorazil, Petr "Youda" Plášil, Marek "Marat" Bradávka, Jaroslav "Cromer" Umlášek
  2. Pavel "Maverick" Vladik, Marie "Sojka" Štefanidesová, Jan "Rex" Kmuníček, Stanislava "Elanor" Pilková
  3. Jan "Kut" Kutálek, Václav "Klikli" Kosour, Martin Jurek, Pavel "Semyon" Kosour, Stanislav Šmerda, Oldřich Havlíček, Luboš "Bellg" Kosour

Rok 2016

  1. Michal "Balzak" Balák, Petr Tomaník, Helena "Re-ali" Vildová, Karel "Strachkvas Pírko" Černohorský, Petr "Tchezz" Vavřena, Vojtěch "Wild" Vild
  2. Bára "Barča" Orsáková, Stanislav "Deshi" Strmeň, Eliška Orsáková, Vít "Kasumi" Kučera, Bára "Lai" Strmeňová, Jan "Orsman" Orsák, Pavel "Owen" Škoda
  3. Martin "Melfi" Iš, Ondřej "Horin" Vaněk, Martin "Gron" Hanák, Martin "Phosphoros" Žák, Adam "Seph" Bábík

Rok 2015

  1. Stanislav "Lumík" Kamenský, Lukáš "Zayl" Dubský, Jakub "Trorn" Petr, Tomáš "Zantur" Stejskal, Ladislav "Kwon" Bartoš, Roman "Myrn" Vereš, Pavel "Garry" Novák, Blanka "Blanka" Moravcová.
  2. Vlastimil "Pazda" Pazderka, Martin "Melfi" Iš, Martin "Gron" Hanák, Martin "Phosphoros" Žák, Jakub "Mr.Kyslik" Navrátil
  3. Daniel "Dodo" Mentlík, Eva "Peva" Pesková, Břetislav "KHS" Nevrkla, Jakub "Cleo" Tobiáš, Petr "Reformic" Fomenko, Martin "Muf" Sokol, Bára "Lai" Strmeňová

Rok 2014

  1. Bohumil „Theofil“ Kurka, Tomáš „Pajaro“ Růžek, Jakub „Slupkowitz“ Kosina, Matouš „Arco“ Kotek, Tomáš „Peterson“ Peterka, ondřej „PMD“ petrus, Petr „AJR“ Maška
  2. Jan „zelenylistecek“ Blahut, Jakub „Jezevec“ Hrubý, Emil „Kremilek“ Černý, Jenda „Loid“ Tochor, David „Garudas“ Brych, Jan „Meller“ Raděj
  3. Daniel „sidon“ Petráš, Peter „Sid“ Tkačov, Martin „MackO“ Tkačov, Samuel „sa3xxx“ Kovacik, Marek „frog“ Kováčik, Jozef „skauter1“ Kleberc

Rok 2013

  1. Marek Bradávka, Martina Novotná Buršíková, Václav Dorazil, Petr Plášil, Jaromír Suchánek, Martin Toman, Jaroslav Umlášek
  2. Rostislav Novák, Petr Falek, Dominika Kovarovičová, Jan Starý, Vojtěch Troup, Lucie Čiháková, Tomáš Ottl, Martin Šrom
  3. Jan Blahut, Milan Brych, David Brych, Emil Černý, Jenda Tochor, Jan Raděj, Jana Prošková, Milan Jarolím

Rok 2012

  1. Filip Dvořák, Eva Konířová, Martin Tyla, Václav Razim, Vojtěch Kovařík, Jiří Mrkva, Jarda Ryšavý, Jan Foldyna
  2. Patrik Serej, Filip Nguyen, Michal Navrátil, David Urbánek, Teodor Vybíral, Jan Pospíšil, Sára Hrádková, Mojmír Jílek.
  3. Martin Jurek, Luboš Kosour, Pavel Kosour, Václav Kosour, Stanislav Šmerda, Jirka Havlík

Rok 2011

  1. Marek Bradávka, Martina Novotná Buršíková, Václav Dorazil, Rostislav Macek, Petr Plášil, Jaromír Suchánek, Martin Toman, Jaroslav Umlášek
  2. Marek Andráši, Ondřej Bittner, Radka Havlíčková, Hana Homsi, Eva Mayerová, Jan Saturka, Michal Vitásek, Magdaléna Vitásková
  3. Martin Jurek, Luboš Kosour, Pavel Kosour, Václav Kosour, Oldřich Havlíček, Stanislav Šmerda

Rok 2010

  1. Stanislav Strmeň, Markéta Dušková, Lucie Hromádková, Josef Tourek, Vladimíř Škrna, Jan Chvojka, Jan Soukup
  2. Jindřich Schovanec, Míla Luňáček, Martin Špánek, Jaromír Muller, Jan Hájek, Jarča Luňáčková, Petr Kudlák
  3. Lenka Kabeláčová, Vašek Křapáček, Jana Sigmundová, Jakub Zykl, Ondřej Burian, Vít Bogačík

Rok 2009

  1. Lenka Kabeláčová, Jana Sigmandová, Jakub Zykl, Vít Bogačík, Václav Křapáček
  2. Lukáš Nekvinda, Martin Jurek, Pavel Kosour, Stanislav Šmerda, Oldřich Havlíček, Luboš Kosour, Milan Neuwirth
  3. Dan Kadlec, Jan Krahulec, Jan Kadlec, Marian Remiš, Šimon Bureš, Pavol Kosnáč, Jan Smetana

Rok 2008

  1. Pavel Dušek, Markéta Dušková, Lucie Hromádková, Jan Saitz, Jan Soukup, Stanislav Strmeň, Josef Tourek, Karel Voldřich
  2. Ondřej Froemmer, Filip Kostelňák, Antonín Novák, Tomáš Pitron, Jiří Trávníček, Miloslav Zaoral
  3. Martin Hanák, Martin Iš, Petr Jarolím, Vlastimil Pazderka, Patrik Petřík, Alena Skokaničová, Josef Tomšej, Ondřej Vaněk

Rok 2007

  1. Martina Buršíková, Václav Dorazil, Rostislav Macek, Petr Plášil, Martin Sokol, Jaromír Suchánek, Jakub Tobiáš, Martin Toman
  2. Jan Hájek, Vojtěch Horký, Petr Kudlák, Miloslav Luňáček, Jaroslava Luňáčková, Jan Rohlena, Martin Špánek, Ondřej Zahálka
  3. Martin Korger, Daniel Kozák, Tomáš Kutálek, Jan Láska, Jan Návrat, Barbora Návratová, Jakub Strouhal

Rok 2006

  1. Ondřej Bittner, Radka Havlíčková, Hana Homsi, Eva Kubartová, Vladimír Lazárek, Jan Saturka, Michal Vitásek, Magdaléna Vitásková
  2. Richard Böhm, Pavlína Böhmová, Lubomír Gerloch, Ladislav Guľa, Markéta Hrušková, Tomáš Kozel, Zuzana Malcová, Michal Malec
  3. Táňa Binarová, David Brančík, Michal Faldyna, Jan Foldyna, Ivan Haška, Jiří Mrkva, Jaroslav Ryšavý, František Slepánek

Rok 2005

  1. Jakub Doležal, Michaela Hradecká, Lukáš Jandura, Daniel Mentlík, Břetislav Nevrkla, Tomáš Rynekr, Jakub Tobiáš, Jaroslav Víšek
  2. Adam Bábík, Martin Hanák, Martin Iš, Josef Novák, Vlastimil Pazderka, Patrik Petřík, Alena Skokaničová, Ondřej Vaněk
  3. Martin Bitman, Lenka Herrmannová, Tomáš Kos, Pavel Ludvík, Veronika Maderová, David Manda, Aleš Vokálek

Rok 2004

  1. Jan Chmelař, Filip Hobl, Adéla Kyselová, René Nekuda, Klára Nováková, Jakub Vaněk, Anna Vaňková, Marie Vaňková
  2. Martin Bitman, Lenka Herrmannová, Tomáš Kos, Jakub Ludvík, Pavel Ludvík, David Manda, Aleš Vokálek
  3. Zdeněk Böhm, Jakub Hušek, Čeněk Jirsák, Petr Jirsák, Martin Otava, Radek Otava, Jan Rameš, Aleš Richter

Rok 2003

  1. Jiří Bláha, Martin Bláha, Miroslav Havel, Martin Poláček, Pavel Poláček, Martin Sazima, Martin Zahradil, Pavel Zahradil
  2. Václav Dorazil, Jan Kutra, Petr Kadlec, Rostislav Macek, Petr Plášil, Jaromír Suchánek, Martin Toman, Jiří Vyhlídka
  3. Jan Kohoutek, Jan Macháč, Oldřich Mikula, Aleš Plšek, Ladislav Šídlo, Alžběta Trojanová, Bořek Zelinka

Rok 2002

  1. Jan Buchta, Jakub Jandák, Zdeněk Jurečka, Dušan Slezáček, Roman Slezáček, Jakub Vojta, Tomáš Zahradníček
  2. Marek Bradávka, Michal Fejks, Marek Pavlík, Šimon Procházka, Ondřej Stehlík, Jan Stoklásek, Jaroslav Umlášek, Michal Vlach
  3. Daniel Hanslik, Tomáš Juřík, Erika Pekárková, Pavel Polák, Adam Rambousek, Luděk Šrubař, Lenka Ticháková, Ondřej Zeman

Rok 2001

  1. Tomáš Kouřil, Petr Pouchlý, Petra Pikartová, Radek Šmíd, Radim Vítek, Josef Zifčák
  2. Miloslav Javorský, Rostislav Macek, Petr Medek, Petr Plášil, Martin Toman, Bronislav Tomek, Antonín Suchánek, Rejštejn
  3. Martin Andrešič, Robert Blahynka, Martin Blahynka, Petr Gottfried, Petr Jakubíček, Milan Lunga, Jiří Novák, Michal Řihánek

Rok 2000

  1. Ivo Brejšek, Miroslav Kodrla, Jan Stoklásek, Zdeněk Stošek, Petr Šimůnek, Jaroslav Umlášek
  2. Martin Hanák, Martin Iš, Petr Jarolím, Matouš Ježek, Patrik Petřík, Vít Procházka, Josef Straka, Ondřej Vaněk
  3. Vladan Rychtařík, Radek Adamec, Tomáš Kouřil, Petra Pikartová, Petr Pouchlý, Radim Vítek

Rok 1999

  1. Josef Beránek, Jiří Culek, Oldřich Dvořák, Michal Hrabí, Karel Novák, Jiří Peloušek, Jiří Pertl, Martin Vojáček
  2. Jan Barna, Viktor Hladký, Lukáš Osvald, Vít Osvald, Tomáš Prát, Šárka Sahulová, Milan Šlaj, Libor Žižka
  3. Martin Hynek, Zdeněk Kratochvíl, Jan Lichý, Tomáš Lukačina, Vladimír Morčinko, Jan Obdržálek, Zdeněk Pozděna, Lukáš Volhejn, Dalibor Vrba (coby kouzelníkův přítel)

Rok 1998

  1. Jiří Dobrý, Lukáš Fiala, Michal Novotný, Pavel Schiffner, Stanislav Strmeň, Vladimír Škrna, Ondřej Tišler, Tomáš Vodička
  2. Martin Hynek, Jan Lichý, Tomáš Lukačina, Vladimír Morčinko, Jan Obdržálek, Zdeněk Pozděna, Lukáš Volhejn, Dalibor Vrba
  3. Jaroslav Hajn, Lukáš Hladeček, Jiří Hlaváček, Jiří Kučera, Petr Kulda, Vlasta Lohrová, Jana Lončáková, Karel Váňa

Rok 1997

  1. Jiří Culek, Oldřich Dvořák, Lukáš Hurt, Tomáš Korejtko, Karel Novák, Jiří Peloušek, Jiří T. Pertl, Jiří Ulip
  2. Antonín Buček, Michael Franěk, Jan Gregorovič, Přemysl Oprchal, Michal Picka, Václav Picka, Ladislav Svoboda, Radek Tomášek
  3. Jan Brhel, Aleš Knápek, Michal Kopecký, Petr Krčmář, Martin Matoška, David Palán, František Paťava, Ondřej Vlček

Rok 1996

  1. Michal Balák, Jan Böhm, Martin Krečmer, Pavel Kutina, Viktor Novotný, Petr Tomaník, Vojta Vild, Helena Vildová
  2. Libor Grůza, Jaroslav Hajn, Jiří Hlaváček, Jiří Klouda, Vlasta Lohrová, Jitka Polášková, Adam Rambousek, Michal Veselovský
  3. Jiří Culek, Oldřich Dvořák, Lukáš Hurt, Tomáš Korejtko, Karel Novák, Jiří Peloušek, Jiří T. Pertl, Jiří Ulip

Rok 1995

  1. Vendula Čechurová, Ivana Janová, Petra Lindová, Martin Krupička, Martin Lapšanský, Marek Průcha, Vladan Rychtařík
  2. Jan Boháč, Jan Kotůlek, Hana Pacáková, Ladislav Šídlo, Stanislav Škarpa, Josef Vávra, Bořek Zelinka
  3. Michal Boleček, Tomáš Česal, Michal Grepl, Richard Ploskonka, Jan Přidal, Ivo Válka

Sponzoři

Partneři