19.–22. 7. 2018 v Pardubicích
Nejste přihlášeni na web
Přihlásit / registrovat / obnovit heslo

Výběr aktivit
Typ
Rok
Obsazenost

Jan „Zoro“ Zeman

popisek od vypravěče nemáme

Špína Gametownu

sobota 14–17 (45/80)
Vodní bitva ve které jeden kloubouk nezůstane suchý. Přidejte se do jedné ze tří frakcí, splňte co nejvíc bláznivých úkolů, posbírejte body a vyhrajte vodní odměnu.
Běhací
Týmová
Věk: 12+

Území česrtvě osídleného Gametownu je neklidné. Vyjma levných pozemků a nové svobody sužují obyvatelé nového města tři zločinné gangy: Los Revolveros, Colt Kids a Sex Pistols. Každý z nich si chce urvat svůj kus štěstí a hlavně dolarů. Za který z nich budeš letos bojovat ty?

Špína je akční hra plná stříkajících vodních pistolí, špinavého výraziva, nebezpečí a euforie z jeho odvracení. Jako hráči ztvárníte jednoduché postavy stoupenců jednoho ze tří gangů a jen vy rozhodnete, kdo Gametown ovládne.

Dolary můžete získat různými způsobem. Plňte úkoly, těžte zlato z dolů nebo prostě jen odpráskněte někoho, kdo jde zrovna kolem. Dejte si však majzla, abyste neskončili hrobníkovi na lopatě.

Na vodní bitvu se vám pokusíme poskytnout stříkací pistoli. Protože jich však nemáme dostatek, budeme moc rádi, pokud si zajistíte vlastní. Za vlastní vodní pistoli vám slevníme aktivitu o třetinu.

Hra je silně inspirovaná hrou Špína od Court of Moravia

Sponzoři

Partneři