18.–21. 7. 2019 v Pardubicích
Nejste přihlášeni na web
Přihlásit / registrovat / obnovit heslo

Výběr aktivit
Typ
Rok
Obsazenost

Jana „Yuffie“ Kilianová

popisek od vypravěče nemáme

Absurdní poznávačka prvních 150 pokémonů

pátek 16–17 (7/15)
Řekněme si to narovinu. Pokémony jsme všichni žrali. Anebo možná ještě žereme a nestydíme se za to.
i pro nováčky; Věk: 12+

První generace se nám vpálila do mozku jako rozžhavený cejch a jména svých favoritů si s sebou poneseme po zbytek života. Tak proč se nevrátit do dob, kdy těch malých potvor bylo ještě 150 a zasoutěžit si v atypické poznávačce, ve které mají šanci všichni a zároveň nikdo! Poznáte pokémona podle abstraktního umění? A co podle pantomimy na jedné noze? Přijďte se pobavit, házet rajčata a kroutit hlavou nad hloupým nápadem celé soutěže. Facepalmy s sebou!

Beyblade turnaj

sobota 19–20 (8/8)
Přijďte si vyzkoušet turnaj kultovních Beyblades - hraček inspirovaných známou anime sérií. Vybavení Vám zapůjčíme na místě.
i pro nováčky
Věk 6+

Vraťte se s námi zpátky v čase a okuste sílu setrvačnosti! Společne zavzpomínáme na časy kdy nám už nestačili jen ošoupané pogy a nálepková alba s hokejisty. Připravte se na moment, ke kterému směřoval celý váš život. Stanete na vrcholu potravního řetězce a v aréně ukážete, kdo je skutečným mistrem beybladu!

Že váš beyblade ale dávno skončil v koši zapomenutých dětských snů a spolu s ním i naděje na opravdovou anime zápletku? Nezoufejte, máme pro vás řešení! Přímo na místě budou k zapůjčení kotouče, ze kterých si můžete vybrat.

Hrajeme sérii Burst.

Jak mě kreslení Hustýho nářezu málem přivedlo k šílenství

pátek 17–18 (14/30)
Teskný příběh o tom, kterak jedna ilustrátorka propadla kouzlu Františka Kotlety a nakreslila mu za půl roku komiks podle jeho knihy.
přednáška
komiks

Tak ty chceš bejt slavnej a prachatej umělec? Chceš všechny ty funky věci jako fanynky, koks z vyholených hlav midgetů a kompletní LEGO Star Wars set? A víš, že na začátku týhle cesty je pot, krev, slzy a sebenenávist? Ne? Tak si o tom pojď poslechnout ode mě! Prozradím ti všechny pikantnosti z procesu tvorby komiksu podle knihy Františka Kotlety a k tomu spoustu zbytečných informací navíc! Jak to vznikalo, kde to vznikalo, co jsme s Frantou měli a další blbý fóry. Anebo se ti podepíšu na prsa, to je taky dobrý.

Sponzoři

Partneři