19.–22. 7. 2018 v Pardubicích
Nejste přihlášeni na web
Přihlásit / registrovat / obnovit heslo

Výběr aktivit
Typ
Rok
Obsazenost

Radovan „Wulf“ Vlk

Svá první pravidla DrD jsem dostal na vánoce roku 1992. Ze začátku jsem hledal dokonalé podzemí, potom dokonalá pravidla, potom dokonalý svět. V současné době jsem se na nějaké hledání dokonalosti vykašlal a hraju si jen tak. Na GameCon jezdím jako hráč od roku 1995, od roku 1999 jako PJ.

Autorsky jsem se podílel na Dračím doupěti Plus a na přestavbě DrD verze 1.5 na verzi 1.6, ale doufám, že si toho nikdo nevšiml. Také jsem porotcoval Spár Zlatého draka.

Mimo RPG se bavím hlavně fotografováním, a LARPy.


Akce:Roleplaying:
Pravidla:

Atmosféra:
Vtip:


Snažím se hrát každé CP unikátně, budovat atmosféru a zvolna odkrývat příběh, Vycházím vstříc hráčům a jejich stylu hraní. Pravidla beru jen jako prostředek. Akce hraji raději spíše příběhově (řekněte mi, co chcete udělat, jak se na to připravíte, a já vám řeknu, jak to probíhalo a jak to dopadlo), namísto toho, abychom si dvacet minut všichni jenom házeli kostkama a počítali čísla. Chci, aby se hráči u hry bavili, k čemuž používám příběh, atmosféru a napětí, na úkor vtipnosti scén.

Od hráčů očekávám, že nebudou lpět na pravidlech, že se budou chovat v kontextu ke své situaci, že budou se mnou chtít spolupracovat (a nikoliv jen nad dobrodružstvím vyhrát), a ideálně i že budou hrát své postavy.

Mistrovství v DrD - Čtvrtfinále

pátek 14–18 (7/7)
č.17 Rumové víly

Sponzoři

Partneři