zpět na wargaming

Předveď své malířské umění

Máme vitrínu! A máme do ní osvětlení! Jediné, co jí chybí k dokonalosti, jsou výtvory návštěvníků GameConu, které v ní vystavíme!

Už v minulých letech jste si na GameConu mohli zasoutěžit s figurkami, které jste si namalovali na našich workshopech, letos to ale posouváme dál. Namalujte figurky doma (nebo vezměte ty, co jste si v minulých letech namalovali na workshopech), přivezte je s sebou na GameCon a pochlubte se s nimi v jedné ze dvou našich soutěží!

Soutěž č. 1

Nezáleží na tom, jestli to bude sci-fi robot, elegantní steampunkový gentleman nebo barbarský válečník, pokud bude model alespoň částečně splňovat zařazení do sci-fi/fantasy, je vše v naprostém pořádku.

Komisi budou tvořit samotní návštěvníci a vítězové se můžou těšit na ceny v podobě deskovek.

Soutěž č. 2

Chcete ještě o něco větší výzvu? Není problém!

Přineste svůj model, který bude nějakým způsobem připomínat GameCon, ať už použitými barvami, motivem oblíbené sekce nebo něčím úplně jiným.

Inspirovat se můžete vizuální identitou GameConu (juk na obrázky níže), využít naše typické barvy (červená a bílá, případně šedá a černá), ale kreativitě se rozhodně meze nekladou, je to jen a jen na vás! Pro inspiraci se můžete podívat, do čeho se už v rámci výzvy pustili sami vypravěči.

Porotou budou samotní účastníci GameConu a i v tomto případě si vítězové odnesou ceny v podobě deskovek.

Zúčastnit se můžete obou soutěží, ale přihlásit můžete celkem maximálně tři modely na celkovou plochu 10 × 10 cm.

Tak popadněte štětce a vzhůru na figurky!

Grafická inspirace

info@gamecon.cz
© 2023 GameCon, Created by GameCon z.s.
kontakt Facebook Discord Instagram Youtube