18.–21. 7. 2019 v Pardubicích
Nejste přihlášeni na web
Přihlásit / registrovat / obnovit heslo

Výběr aktivit
Typ
Rok
Obsazenost

Barbora „waiky“ Vodičková

popisek od vypravěče nemáme

Hrobka Štědrého Boha

sobota 13–17 (5/5)
Ostrov lidojedů a pár kostlivců. Nic co by odradilo jednu bandu pirátů od pokusu vykrást hrobku plnou pokladů. Společně buď pohádkově zbohatnete, nebo zemřete. Vaše volba.
13th Age
Fantasy
Piráti
Věk: 15+

„Jsou tam toho haldy!…Čeká to tam jen na nás!“ Hagr křečovitě svíral v rukou dýku, za kterou by si někdo skromný mohl koupit malé stavení na venkově, pár kusů dobytka a do konce života mít vystaráno. Jenže vy rozhodně nechcete skončit jako prachobyčejní farmáři! Všichni jste dýku po celou dobu Hagrova hlášení dychtivě pozorovali. Když skončil, podívali jste se na sebe a věděli jste, že myslíte na to stejné. Jestli je tam toho tolik, mohli byste si konečně dovolit koupit pořádnou loď, vybavení, prostě cokoli. Celý svět by se před Vámi třásl.
„Na co čekáte? Hněte sebou, ať z tohohle ostrova, co nejrychleji vypadneme. Já se zatím o Hagra postarám.“ Kapitán Calein utáhl další obvaz Hagrovi nad kolenem. Na plátně se ale začala znovu objevovat krvavá skvrna. Hagr ztrácel vědomí....

Hra se bude odehrávat ve světě, který je tvořen kusy pevniny poletujícími v prostoru tvz. ostrovy. Pohyb mezi těmito ostrovy pro nelétavé tvory zajišťují magií poháněné lodě. A jak už to tak bývá zvykem, kde jsou nějaké lodě, vyskytují se i piráti. Vy budete členy jedné takové malé posádky pirátů, která se doslechla o hrobce plné pokladů na ostrově lidojedů. Kapitán Calein se rozhodl, že se ji vydáte vykrást. Získají vaše postavy během hry nepředstavitelné bohatství a slávu, nebo budou jejich jména zapomenuta jako mnoha jiných před nimi?

Hru budeme hrát v systému 13th Age a budu pro vás mít předpřipravené postavy. Jejich finální podobu si ale dotvoříte vy díky jednoduchým mechanikám, které si na začátku hry vysvětlíme.

Sponzoři

Partneři