19.–22. 7. 2018 v Pardubicích
Nejste přihlášeni na web
Přihlásit / registrovat / obnovit heslo

Výběr aktivit
Typ
Rok
Obsazenost

Jakub „Vikki“ Straka

popisek od vypravěče nemáme

Nejdelší zpoždění

pátek 9–13 (6/6)
Larp nastavuje zrcadlo jemným nuancím verbální i neverbální komunikace. Využívá netradiční mechaniku umožňující zastavit běh času a nahlédnout do myšlenek, pocitů a motivací aktérů
Vztahový
Věk: 15+

Tam stojí. Dívá se na mě? Mám se podívat? Přemýšlí o mě? Nebo si opravdu čte? Jak to zjistit?

Rozhodující setkání pohledů muže a ženy, kteří čekají na stejný vlak, trvá dvě vteřiny. Dvě nekonečné vteřiny. Ale v tomto krátkém čase se toho odehraje mnohem víc než jen prostý oční kontakt. Tělo zaplaví směs naděje, studu i vzrušení. Hlavou víří myšlenky.

Mám se usmát? Odejít? Co to asi znamená? Co si myslí, a především, co k sakru udělat teď?

V reálném životě se nelze zastavit, vše v klidu promyslet, zvážit důsledky a zvolit strategii. Tady ano.

Máte odvahu ponořit se s námi do světa slov, která chtějí být vyřčena, ale uvízla spolu se zatajeným dechem v rozechvělé hrudi?

Larp vznikl na Larpworkshopu 2018.

Obrázek www.flaticon.com v souladu s CC 3.0 BY

Šifrovačka - po stopách Calamity Jane

pátek 14–18 (31/50)
Po Calamity Jane, hrdince Divokého západu, se slehla zem. K jejímu nalezení ale nepomůžou jen rychlé kolty, ale především schopnost správně přečíst stopy, které po ní zůstaly.
i pro nováčky
Přemýšlecí
Týmová
Věk: 15+

Šifrovačka pro ideálně pětičlenné týmy vás provede po Pardubicích, které se na chvíli promění v městečko na Divokém západě. Dějí se v něm záhadné věci, kterým je třeba přijít na kloub. Po stopách slavné hrdinky Calamity Jane se vydává několik skupin pistolníků. Rozluštit celý příběh se podaří jen těm, kdo dokáží zachovat chladnou hlavu, bystrý úsudek a efektivní spolupráci.

Sponzoři

Partneři