20.–23. 7. 2017 v Pardubicích
Nejste přihlášeni na web
Přihlásit / registrovat / obnovit heslo

VELKÁ SOUTĚŽ „O ROBOTECH A LIDECH“

Robot, android, domácí spotřebič nebo člověk. Na GameConu nejsme žádní xenofobové a víme, že mnozí plecháči mohou být ve skutečnosti „Lidštější. Než. Člověk.“ Rozhodli jsme se proto, že letošní soutěž věnujeme právě našim – vašim robotickým přátelům a hrdinům. Pošlete nám fotku, grafiku, obrázek nebo klidně i video, na kterém bude váš oblíbený robot nebo android a hláška, proč by právě on rád jel na GameCon!

Ptáte se, jak na to? Můžete nám poslat fotku nebo scénu s vaším oblíbeným robotem z nějakého filmu nebo seriálu (ale pozor, nezapomeňte vymyslet a připojit v nějaké formě hlášku!) nebo si vymyslete vlastního robota, kterého můžete nakreslit nebo třeba i sestavit a vyfotit! Nebo máte v hlavě šílený plán a kostým? Převlékněte se za plecháče či androida přímo vy a pošlete video či fotku! Prostě fantazii se meze nekladou a (téměř) všechno je povoleno!

Pravidla soutěže:

Soutěže se může zúčastnit každý, kdo pošle na mail info@gamecon.cz nebo nasdílí na náš Facebook fotografii, obrázek nebo video, ve kterém se v nějaké podobě (nakreslený, natočený, vyfocený apod.) objeví nějaký robot, android či jiná forma umělé inteligence a zároveň hláška (namluvená, napsaná, nazpívaná, prostě v jakékoliv podobě), v níž se dozvíme, proč by právě on jel na GameCon!

Soutěže se může zúčastnit každý kromě členů odborné poroty. Ručíme za to, že žádný člověk ani robot výsledky nehackne ve svůj prospěch.

Soutěž končí 30. 6. 2016. Příspěvky zaslané po tomto datu už nebudou do soutěže zařazeny.

Z došlých fotografií, obrázků a videí vybere porota složená z členů organizačního týmu Gameconu ten nejlepší (kritéria jsou volná, může nás zaujmout vtipem, propracovaností, spontánností, nápadem, prostě čímkoliv!).

Autor vítězného příspěvku získá slevu na celkové ceně Gameconu až do výše 1500 korun! (Je tedy docela pravděpodobné, že za Gamecon nezaplatí vůbec nic!) a na GameConu také obdrží jako odměnu karetní hru Rone.

Zároveň porota vybere druhé místo, za které autor příspěvku získá slevu na celkové ceně Gameconu až do výše 1000 korun a třetí místo ohodnocené slevou 500 korun.

Tyto jednorázové bonusy nelze vybrat, ani převést do dalšího roku. Lze je uplatnit pouze jako slevy z celkové platby za Gamecon (pokud zaplatíte dříve, než soutěž skončí, bude možné si výhru vybrat v peněžní podobě na infopultu).

Výherci soutěže budou vyhlášeni na webu a na Facebooku zřejmě první týden v červenci.

Sponzoři

Partneři