19.–22. 7. 2018 v Pardubicích
Nejste přihlášeni na web
Přihlásit / registrovat / obnovit heslo

Výběr aktivit
Typ
Rok
Obsazenost

Ondrej „Udunai“ Onačila

popisek od vypravěče nemáme

Malování figurek 1

neděle 9–13 (5/6)
Vezměte si figurku a stvořte si vlastního drsňáka nebo bojové monstrum! Wargamingové miniatury vám umožní vdechnout život – odstrašující, mocný, vznešený, hrdý i děsivý život.
i pro nováčky
workshop
Věk: 14+

Vyberete si jednu z figurek a pod vedením zkušeného malíře si vybranou figurku namalujete podle vlastní představy – a pak si ji odnesete, abyste si ji mohli vystavit nebo začlenit do vlastních bojových řad!

Warhammer - Triumph and treachery

pátek 14–18 (4/4)
sobota 9–13 (4/4)
Vyber si jednu z čtyř armád a svou chytrostí a proradností poraz ostatní protivníky a staň se jediným a nejbohatším vítězem v nejzábavnějším rozšíření hry Warhammer.
i pro nováčky
Fantasy
Věk: 15+

V temném fantasy světě zvaném Warhammer se kola vojenské mašinérie točí pořád dokola. Obrovské armády, ale i malé oddíly všech stran mezi sebou navzájem bojují. Na všech frontách je potřeba neustále doplňovat materiální, lidské i nelidské rezervy. Bují korupce, podvody i zrada. Jakákoli výhoda se počítá, účel světí prostředky. Podváděj a zvítězíš!

V této expanzi nejznámější stolní wargamingové hry Warhammer fantasy battles se proti sobě postaví vojevůdci a velitelé třech i více stran a se svojí armádou se budou snažit pomocí pletich triků a podvůdku získat pro sebe a svojí armádu rozhodující výhody v boji o veškeré dostupné zdroje pro svoji stranu.

Warzone: Resurrection!

pátek 9–11 (2/2)
pátek 11–13 (2/2)
sobota 14–16 (2/2)
sobota 16–18 (1/2)
Země je nenávratně zničená, vyždímaná z veškerých energetických, přírodních zdrojů. Zbyla jen pustina – svět známý jako Dark Eden – obývaná zbytky lidské rasy, které tu živoří?
i pro nováčky
warzone
Věk: 15+

Lidé se vydrali ke hvězdám. Sluneční soustavu dnes ovládají obrovské megakorporace, které mezi sebou válčí o zdroje na planetách. A aby toho nebylo málo, po rozlomení pečeti vzdoru, která byla nalezená na Neru, se zhmotnila i ta největší noční můra lidí – Černá legie.

Vítejte ve světě Warzone: Resurrection! Vyber si jednu z megakorporací a jako vrchní velitel veďte její řadové jednotky a speciální oddíly do boje o zdroje či strategické informace proti ostatním megakorporacím. Vybavte své jednotky speciální výbavou, udělte jim taktické pokyny a podřiďte je své strategii, abyste je dovedli k vítězství a porazili protivníka.

Warzóna, ve zkratce WZR, je stolní skirmish hra, kde hráč ovládá menší počet jednotek v nejdynamičtějším herním módu. Přijď, zahraj si a uvidíš, že tě Warzóna pohltí!

Sponzoři

Partneři