19.–22. 7. 2018 v Pardubicích
Nejste přihlášeni na web
Přihlásit / registrovat / obnovit heslo

Výběr aktivit
Typ
Rok
Obsazenost

Jindřiška „tulacka“ Nejedlíková

popisek od vypravěče nemáme

Boj o výhru (začátek ve 14:30)

čtvrtek 15–18 (4/4)
Larp není psychicky náročný. Tedy pokud vám nevadí hrát lakomé snoby. Jedná se veskrze o postavy, které mají na prvním místě peníze a jsou ochotné pro ně udělat hodně, ne-li vše.
i pro nováčky
Vážný
Vztahový
Argumentační
Skriptovaný
Věk: 15+

Někdo vyhrál v loterii. Ale kdo? A kdo peníze nakonec získá?… Tak to je jen na hráčích… Něco se děje. Všichni to cítí. PENÍZE. Hodně peněz! Všechny smysly jsou napjaté. Každý po nich touží. Bojuj a snad budou tvé. Ne snad. Musí. Musí být tvé! Začni svůj boj o výhru.

Hra se odehrává v současnosti v menším anglickém městečku. 2 páry se před sebou předvádí, jak se jim skvěle daří… Když ale zjistí, že ten, kdo vyhrál obrovský balík peněz, je jedním z nich, začne vlna intrik, podlézání, falešného kamarádění a samozřejmě i ohromný předstíraný zájem o partnera/partnerku… Jak to ale uhrát, aby se vše neprovalilo? A jak získat ty peníze jen pro sebe? Právě o tom je tento larp.

Poznámka: Hra začíná už v 14:30, sraz hráčů je tedy už v 14:15.

Taková malá rodinná tragédie 19. století

sobota 19–22 (5/5)
Hra se odehrává ve vesnici Zbradotín v 19. století. 2 statky, které mají dost svých problémů. Ve vesnici už se něco šušká, uvidí se, zda zvládnou rodiny vše vyřešit...
i pro nováčky
Drama
Vztahový
Skriptovaný
Kostýmový
Věk 15+

Je rok 1893. Časopisecky vyšel Kalibův zločin a i touto malou vesnicí Zbradotínem dílo otřáslo. Vždyť na vesnici je přece tak krásně!

Někoho milujete? Přeci vám nebudou bránit, abyste si ho vzali jen proto, že nemá tolik peněz. Váš nejstarší syn nemá o váš statek zájem? Tak ho odkažte tomu mladšímu, který je schopný… Anebo to není vůbec tak jednoduché? Je důležité jen to, co se o vás říká? Ne, tak to přeci není!… Nebo? Raději se přesvědčte sami, jak to vypadá v 19. století.

Hra se odehrává ve vesnici Zbradotín v sousedství rodiny Kaiserovy a Wolfovy. 2 statky, které mají dost svých problémů, a děti, které je potřeba provdat/oženit. Ve vesnici už se něco šušká. Čeká se, zda zvládnou rodiny vše vyřešit, protože kdyby ne, byla by to přeci pořádná ostuda a tu si žádná spořádaná rodina nemůže dovolit.

Nemusíte umět mluvit češtinou 19. století, ale alespoň malé ponětí o životě v 19. století v Čechách, potažmo na vesnici, určitě bude výhodou.

Sponzoři

Partneři