18.–21. 7. 2019 v Pardubicích
Nejste přihlášeni na web
Přihlásit / registrovat / obnovit heslo

Výběr aktivit
Typ
Rok
Obsazenost

Tomáš „tomtou“ Toušek

popisek od vypravěče nemáme

Nemesis

čtvrtek 19–23 (5/5)
sobota 9–13 (5/5)
Amnézie nebyl jediný problém, který jsme měli. Jeden z členů naší posádky byl nalezen s otvorem v hrudi. A všude blikala nouzová světla... Dneska určitě nebude dobrý den...
semi-kooperativní
ameritrash
Sci-fi
Věk: 15+

Probudili jsme se v chladné mlze uvnitř hibernatoria, v samotném středu vesmírné lodi Nemesis. Jako obvykle jsme trpěli dočasnou amnézií způsobenou cestováním v hibernaci. Pamatovali jsme si svá jména a nějaká další základní fakt, ale ne přesně, kde jsme byli a co jsme měli dělat. Uspořádání lodi pro nás bylo neznámé. Věděli jsme, že se někde na její zádi nachází tři motory. Matně jsme tušili, kde se nachází únikové kapsle. Ale zbytek vzpomínek byl rozmazaný…..

Nemesis je semi-kooperativní hra, ve které se budete pobyhovat společně s dalšími členy svého týmu na lodi, kterou napadly nepřátelské organismy. Splnit misi a přežít nebude lehké, spolupracovat s ostatními je nezbytné…. Ale kolik toho jsi pro ostatní ochoten udělat a můžeš jim vůbec věřit? V cestě vám budou stát nejenom vetřelci, špatný fyzický stav posádky a loď dožadující se údržby a oprav, ale i morální dilema vlastní lidskosti, kterou otestuje jen skutečně kritická situace jako tato…

Hra je v angličtině. V případě, že angličtinu příliš neovládáš a přesto se chceš zúčastnit, nemusíš mít obavy. Organizátor ti s tím pomůže.

Rising Sun

pátek 9–13 (4/5)
Kdo bude tím vyvoleným, který bude vládnout zemi vycházejícího slunce a navrátí jí sílu a duchovní tradice?
ameritrash
Fantasy
Věk: 15+

Třešnově květy opadávají, síla a čest vládnou, slunce vychází

Ve hře Rising Sun každý hráč ovládá jeden z velkých klanů a snaží se vrátit zemi slávu a tradice. Klan využívá své unikátní schopnosti, buduje pevnosti, sklízí a vede válku s ostatními klany. Ve hře jsou i legendární monstra, která mohou pomoci k úspěchu. Jde o strategickou hru, ve které je možné uctívat bohy a využívat jejich schopností, uzavírat výhodná spojenectví mezi klany… Do bitvy nestačí jen použití hrubé síly, ale je zapotřebí strategie a mazanosti.

Rising Sun je hra určená pro milovníky strategií. Každá hra je něčím nová a poskytuje mnoho možností, jak ji hrát.

Hra je v čestině.

Sponzoři

Partneři