19.–22. 7. 2018 v Pardubicích
Nejste přihlášeni na web
Přihlásit / registrovat / obnovit heslo

Výběr aktivit
Typ
Rok
Obsazenost

Damián „Sylmael“ Kastner

popisek od vypravěče nemáme

Krev v Hvozdu

čtvrtek 17–23 (4/5)
Vypadalo to jako zvrácenej vánoční stromeček. Střeva místo girland a hlavy místo skleněných ozdob. Už tam ani nepáchnu, za to mi žádný prachy nestojej!
GURPS
Fantasy
Věk: 15+

Východní království, drsná země plná lesů prolezlých lapky, skřety a rabiáty. Pro žoldáky, dobrodruhy a hrdlořezy ráj na zemi. Teď se však děje něco, co ani tady není normální. Pár vyvražděných vesnic nikoho nepřekvapí, ale vnitřnosti cíleně roztahané po okolí a zvláštní ornamenty psané výhradně krví, to je fakt divný i na zdejší poměry. Navíc se zdá, že to schytala i výprava zbrojnošů Lorda Ditricha. Před pár dny odjeli směrem k hranici Hvozdu a už je nikdo nikdy neviděl. I ostřílení žoldáci se teď Východnímu království vyhýbají, prý sebevětší hora zlata nestojí za smrt, které se vám tu dostane.
To ale neviděli sumu, kterou Citadela vědění vypsala za vyřešení potíží, jež sužují kraj. Navíc s výpravou pošle jednoho z jejich agentů a ti jsou opředení legendami. Nejjednodušeji vydělané peníze na světě!

Aestern je svět mnoha tváří i osudů. Jako každý dobrý fantasy svět staví na základě romantického středověku s trochou magie a mystiky. Co tedy můžete očekávat nového? V Aesternu možná zjistíte, že je středověk o něco drsnější, než jste zvyklí, magie vzácnější a záhadnější a víra znamená moc. Nic z toho by Vám však nemělo bránit vplout po hlavě do hry, rychle se zorientovat a užít si příběh Vašich hrdinů na maximum.

Systém GURPS je jedním z nejvšestrannějších systémů pro hraní RPG her. Jeho přednost tkví především v systému pravidel, který se snaží o co možná nejvěrnější simulaci reality a zároveň umožňuje vytvořit téměř vše. Dle GURPSů můžete vytvořit ostříleného žoldáka, magického učně, superhrdinu, démona nebo třeba vesmírnou loď. Ponechává tak velkou volnost vypravěčům v kreativitě příběhů a autentický zážitek hráčům. A k hraní nepotřebujete nic jiného než tři šestistěnné kostky.

Krátké epické dobrodružství, zaměřené hlavně na zážitek ze hry a vyzkoušení principů hry GURPS. Postavy dobrodruhů/žoldáků budou připraveny předem a bude si z nich možné vybrat. Před hrou proběhne kratičký workshop pro hraní v systému GURPS a úvod do světa hry.

Sponzoři

Partneři