19.–22. 7. 2018 v Pardubicích
Nejste přihlášeni na web
Přihlásit / registrovat / obnovit heslo

Výběr aktivit
Typ
Rok
Obsazenost

Martina „Sparkle“ Magdová

popisek od vypravěče nemáme

Neviditelná kniha

sobota 14–15 (16/100)
Projekt herních materiálů a doplňků pro fantasy RPG. Hledáte inspiraci pro zajímavá NPC, místa nebo zápletky do vaší kampaně? Přijďte se dozvědět, co pro vás tvoříme.
RPG
DrD
Věk: 15+

„Nechtěla jsem po vás názor, jestli je Brook Lamželezo skutečně vinen. Chtěla jsem po vás Brooka Lamželeza. Pravdu už z něj dostanu sama.“

Neviditelná kniha je fantasy svět nejen pro Dračí doupě, který si klade za cíl oslovit i ty, kdo hrají ve vlastním světě a jen potřebují střípky inspirace do kampaně. Naše herní materiály se soustředí hlavně na NPC a budování vztahů s okolím a mají podpořit především příznivce příběhových her. První tištěná příručka s názvem Neviditelná kniha: Neklidný Tauril vyšla na Vánoce 2017 v nakladatelství Mytago.

Web: www.neviditelnakniha.cz

Star Wars: Destiny demo

sobota 16–17
Baví vás karetky? Baví vás Star Wars? Tak nepropásněte skvělou příležitost vyzkoušet si tuhle skvělou karetku už v sobotu na Gameconu!
Sci-fi
Star Wars
Věk: 10+
deskové hry
Demohraní

Kapitánka Phasma a hrabě Dooku ve střetu proti Han Solovi a Luke Skywalkerovi v Chrámu Jedi na Coruscantu. Jango a Jabba Hutt útočí na Rey a Finna, zatímco oni procházejí zmrzlými pustinami základny Hvězdovrah. Zahrajte si svou vlastní epickou ságu-setkání, v bitvách ve Star Wars ™: Destiny, se sběratelskou kostkovou a karetní hrou pro dva hráče! V každé hře Star Wars : Destiny budete seskupovat svůj malý tým ikonických postav a bojovat proti zlým nepřátelům, pomocí kostek a karet ve svém balíčku. Poslední hráč s postavami, který zůstane, vyhrává hru, ale abyste úspěšně vymanévrovali svého soupeře, budete muset pečlivě zvážit své možnosti a zvýšit svůj balíček s novými kostkami a kartami. Pokud jste se někdy přemýšleli nad tím, kdo by vyhrál souboj mezi dvěma skupinami hrdinů a zloduchů ze Star Wars vesmíru, neexistuje lepší způsob, jak to zjistit, než ve hře Star Wars : Destiny.

Při této předváděčce se budete moci naučit hru Star Wars Destiny. S sebou nemusíte mít nic, hrací balíčky vám zapůjčíme.

Sponzoři

Partneři