19.–22. 7. 2018 v Pardubicích
Nejste přihlášeni na web
Přihlásit / registrovat / obnovit heslo

Výběr aktivit
Typ
Rok
Obsazenost

František „Sniper“ Neznaj

popisek od vypravěče nemáme

Černý les

neděle 9–12 (5/5)
Někdo se za dobroružstvím vydá, jiného si dobroružství najde. Dokážeš čelit strachu z Černého lesa a najít cestu ven?
i pro nováčky
Tails of Equestria
My Little Pony
Věk: 10+

I když Černý les zní zlověstně, není nebezpečný. Ale povídají se o něm báchorky, že se občas někdo ztratí. Když projdete kolem toho samého stromu už potřetí, říkáte si, že na těch povídačkách možná něco bude…

Občas je dobré zahrát si napínavá, hororová a dramatická dobrodružství. A občas je ještě lepší odpočinout si u zábavného RPG systému určeného pro děti – což ovšem napínavý, dramatický a třeba možná i trošičku hororový příběh nevylučuje.

Herní systém bude vysvětlen na začátku, stejně tak i tvorba postav. Hra je určená jak zapáleným fandům My Little Pony, tak naprostým nováčkům (pošlu link na dva díly, které doporučuji shlédnout pro nasátí atmosféry, ale pro hru to není zcela nutné).

Varování: Pokud jste dívky ve věku 5-10 let nebo chlapci ve věku 15-35 let, můžete se snadno stát na fenoménu My Little Pony závislými!

Do Hlubiny

pátek 9–13 (5/5)
Znovu získat Hlubinu, o tom se sní celým generacím. Dokážete čelit překážkám, nepříteli a projít temná podzemí?
DnD 5e
i pro nováčky
Fantasy
Dungeoncrawl
Věk 15+

Zásoby? Máme.
Zbraně a zbroje? Zkontrolováno.
Nástroje a vybavení? Plné torny.
Co zkontrolovat šlo, to máme. Ale až Hlubina ukáže, zda máme i zkušenosti, odvahu, rozum a štěstí.

Což takhle si zahrát klasické podzemní dobrodružství – o velkých pokladech, nebezpečných protivnících, zákeřných pastech a odhalování ztracené historie?

Systém je DnD 5e, tvorba postav bude přes mail či skype před hrou – udělám většinu práce, ale potřebuji vaše zapojení a nápady, aby vám postava sedla a nebyla jen hromadou čísel a popisů. Systém rád během toho vysvětlím, pokud bude třeba – i při hře rád poradím, není mým cílem vás nachytat na neznalostech.

Krvavá horečka

čtvrtek 19–23 (5/5)
Kraj zachvátila krvavá horečka - zatím nejsou mrtví, ale nákaza se šíří rychle a je jen otázka času. Kde najít lék?
i pro nováčky
Fantasy
Stříbrná hlídka
Věk 15+

Vracíte se do rodného kraje s vidinou, že si po všech dobrodružstvích odpočinete. Kdo ale mohl tušit, že zde řádí nemoc. Bude potřeba odpočinek odložit a svým umem i vytrvalostí pomoci tam, kde už se všichni vzdávali naděje.

Klasické dobrodružství a problému a jeho řešení, cesta ale může být zapeklitější, než se na první pohled zdá. Pokud si chcete užít jednání, cestování, průzkumu i boje, tato hra je právě pro vás!

Systém Dračí hlídky je snaha modernizovat staré DrD 1.6 a ponechat z něj výrazné prvky, ale zjednodušit matematiku a aplikovat poznatky a ověřené postupy z jiných systémů. Postavy budou vytvořené předem.

Tajemství ve skle

sobota 19–0 (5/5)
Arelská poušť je v nebezpečí, bytosti temného skla jsou na postupu a nic je nemůže zastavit. Možná ale zbývá naděje skrytá v Třpytivých soutěskách...
i pro nováčky
Fantasy
Věk 15+
DnD5e klon

Obyvatelé Arelské pouště si většinou vystačili s magií písku a magií ohně. Mistrovská magie skla, spojení obou, je již skoro zapomenuta. Když se ale objeví bytosti temného skla, je třeba podívat se do legend, zda se někde neskrývá starý velmistr či artefakt skleněné magie. Možná v Třpytivých soutěskách, prokletém to místě…

Ať už budeš princeznou pouštního lidu, velitelem hraničářů či legendárním „obchodníkem s uměním“, nebudeš to mít jednoduché – v Třpytivých soutěskách budeš společně s ostatními čelit zkouškám těla i ducha. Dokážete v nich obstát a prokázat, že pouštní lid si zaslouží zachránit?

Systém volně využívá prvky DnD 5e, konkrétní magie, povolání a další prvky jsou však zcela vlastní. Tvorba postav bude přes mail či skype před hrou – udělám většinu práce, ale potřebuji vaše zapojení a nápady, aby vám postava sedla a nebyla jen hromadou čísel a popisů. Systém rád během toho vysvětlím, pokud bude třeba – i při hře rád poradím, není mým cílem vás nachytat na neznalostech.

Sponzoři

Partneři