19.–22. 7. 2018 v Pardubicích
Nejste přihlášeni na web
Přihlásit / registrovat / obnovit heslo

Výběr aktivit
Typ
Rok
Obsazenost

Jiří „Sasa“ Kutina

popisek od vypravěče nemáme

Imperial

pátek 9–13 (2/6)
Evropské mocnosti ve válce o území a nadvládu, lidé hladoví, umírají, ale zbrojní průmysl kvete. Pojď si jako vykořisťující veleakcionář vydělat pořádnej balík na cizím neštěstí.
strategická
euro
Historický
Věk: 15+

Svět je zlej. Svět je nespravedlivej. Dává víc možností a příležitostí těm, kdo se správně narodí. Tak proč se nevžít do role imperialistického magnáta ovládajícího a vykořisťujícího národy Evropy a nevydělat balík na lidské mizérii a utrpení? Že je to nehumánní a zvrácené? Ano!!! Proto je to taky taková zábava.

Hra Imperial je zasazena do období před první světovou válkou, kde zrovna mocnosti Evropy svádí lité boje mezi sebou o nadvládu na moři či nad územím těch méně šťastných. Hráči na začátku získají sice nadvládu nad jedním nebo více národy (při menším než maximálním množství hráčů) nicméně jejich kontrolou si nemůžou být nikdy jistí. Vše se dá koupit. Daří se Vám velice dobře? Inu díky za skvělou správu – tento národ po Vás velice rád převezmu, děkuji mnohokráte.

„Ničemu se jedna vláda od druhé nenaučí rychleji než umění tahat z kapes lidí peníze.„ Adam Smith

Hra má anglická (a německá) pravidla. Nicméně po jejích vysvětlení neobsahuje žádný text nutný pro hraní – je tedy jazykově neutrální. Zároveň neobsahuje žádný prvek náhody, vše je plně v režii hráčů a jejich schopnostech diplomacie.

Sponzoři

Partneři