19.–22. 7. 2018 v Pardubicích
Nejste přihlášeni na web
Přihlásit / registrovat / obnovit heslo

Výběr aktivit
Typ
Rok
Obsazenost

Jindřich „Riwi“ Kára

popisek od vypravěče nemáme

Twilight Imperium

pátek 14–22 (6/6)
Proslulá hra Twilight Imperium - ukázkový zástupce 4X her (eXplore, eXpand, eXploit a eXterminate) a ameritrashe vůbec - se již počtvrté vrací ukázat cestu k ovládnutí galaxie.
strategická
vyjednávací
ameritrash
i pro nováčky
Sci-fi
Věk: 15+

Před tisícem lidská hamižnost způsobila pád největšího impéria jaké vesmír poznal. Nyní po stovkách let z trosek povstávají nové říše. Které z nich se povede nasbírat dostatečnou sílu a vliv, aby se jí podařilo znovu-sjednotit celý vesmír? Dostanou snad lidé druhou šanci odčinit hříchy svých předků, padne známý vesmír pod nadvládu nelítostného Nekroviru, či snad se jemnou diplomacií podaří sjednotit národy vesmíru pod vlajkou vzdělnaců z univerzit Jol Nar, a nebo z popela galaxie povstane jiný národ odhodlaný sjednotit pod sebe zbylé rasy a vytvořit tak nové, mocnější Impérium, než kdy dříve.

Twilight Imperium je velice úspěšná deskovka z vydavatelství FFG a my vám ji představujeme v její nejnovější 4. edici. V této hře se ujmete jedné ze 17 ras a na variabilním hexovém pláně budete rozšiřovat svůj vliv ve vesmíru plněním specifických úkolů zaměřených na výzkum, dobývání i ekonomiku. Během hry zažijete obchodování, vyjednávání, intriky i nelítostný boj. Pouze jedno Impérium může vládnout vesmíru, bude to právě to Tvoje?!

Válka není cestou k vítězství, může ji však podpořit.

Upozornění: Hra je v anglickém jazyce a obsahuje větší množství textů. Hra se může protáhnout a poté v případě souhlasu všech zúčastněných je možno dohrát i po uplynutí vyhraněné doby.

V časovém plánu hry je započítána i pauza na večeři, dle domluvy účastníků.

Sponzoři

Partneři