18.–21. 7. 2019 v Pardubicích
Nejste přihlášeni na web
Přihlásit / registrovat / obnovit heslo

Výběr aktivit
Typ
Rok
Obsazenost

Radek „Rado“ Hübl

popisek od vypravěče nemáme

Kurva se neříká

čtvrtek 15–18 (2/3) (3/3)
čtvrtek 19–22 (6/6)
pátek 9–12 (6/6)
Jak velký vliv má tvoje rodina na to, kým jsi? Kolik ústupků jsi musel/a udělat ve svém vztahu? Opravdu neexistuje lepší způsob, jak spolu být? Dokážeš se zbavit chyb svých rodičů?
i pro nováčky
Odlehčená
Současnost
Věk: 15+
Vztahová
jeepforma

Seznámili jsme se úplnou náhodou. Venku pršelo a já jí zastavil u krajnice. Vypadala sice trochu jako zmoklá slepice, ale stejně jsem jí dal číslo, co kdyby, že jo? Teď už spolu pár týdnů bydlíme, ze začátku bylo všechno skvělý, teda pořád je to skvělý… jenom kdyby se nechovala jako její matka. Jestli toho nenechá, brzy zešílím! To si neuvědomuje, jak příšerný to je?

Rodinné sociální drama vypráví o nehmotném dědictví, které si přinášíme do partnerských vztahů od svých rodičů. Snažili se nás dobře vychovat a vděčíme jim za hodně z toho, co jsme se naučili. Kolik věcí jsme od nich ale převzali nevědomky? Opravdu si myslíte, že se ve svém vztahu chováte svobodně a originálně? Že neopakujete chyby svých rodičů, které vám na nich vždycky tak vadily?

Jedná se o spíše nevážnou hru, rozdělenou do více předpřipravených scén s jeepformovými mechanikami. Od hráčů se očekává jistá dávka improvizace a vlastní invence. Ve hře se nevyskytne žádný alkohol ani intimita, není v ní nutnost fyzického kontaktu a jaká citlivá témata do hry přinesete, je pouze na vás. Hra umí pobavit nadsázkou, ale i zasáhnout svou hloubkou.

Sponzoři

Partneři