18.–21. 7. 2019 v Pardubicích
Nejste přihlášeni na web
Přihlásit / registrovat / obnovit heslo

Výběr aktivit
Typ
Rok
Obsazenost

Peter „Quicci“ Kvito

Slovenský dinosaur so záľubou v dobrom pive, hudbe, jazykoch, a hlavne, hlavne v hrách. Doskovkách, PDX stratégiách, ale najmä v rozprávacích PnP RPG.


Rád privádzam hráčov do morálnych dilem, kde jedno rozhodnutie je zlé, a všetky ďalšie v podstate tiež :)

(pá+so) Léto Adély Ostrolúckej

pátek 19–23 (4/5)
č.8
Viedňa, úmorné horúce leto 1848. Uhorské povstanie proti Cisárskemu režimu je v plnom prúde. Uvedomelí hornouhorskí Slávi organizujú dobrovoľnícki pluk na podporu Cisárpána.
Příběhy Impéria
Věk: 14+
Žánr: Detektivní
Uhry

Viedňa, úmorné horúce leto roku pána 1848. Uhorské povstanie proti Cisárskemu režimu je v plnom prúde. Uvedomelí hornouhorskí Slávi organizujú dobrovoľnícki pluk na podporu Cisárpána.

Kto je v tomto sparnom divadle na ktorej strane? Svätí účel prostriedki? Dozvieme sa viac na benefičnom bále plnom masiek, plánov, diplomatov a agentov. Pekne po slovenski, bez ipsilónov.


Navazující hra je v sobotu 14–18

Legendy Klubu Dobrodruhů spočívají v hraní jednoho příběhu několika vzájemně se ovlivňujícími skupinami (viz vysvětlující text v sekci LKD), přičemž se hraje ve dvou kolech pokaždé v jiném prostředí – na první kolo si jej volíte sami, druhé prostředí (hra) se pak určí na místě. LKD se hrají v prostředí Příběhů Impéria a v systému Fate, nicméně ani jedno nemusíte znát – obojí je velmi jednoduché, základ je uveden na webu a před každou hrou bude vše potřebné vysvětleno.

Sponzoři

Partneři