19.–22. 7. 2018 v Pardubicích
Nejste přihlášeni na web
Přihlásit / registrovat / obnovit heslo

Výběr aktivit
Typ
Rok
Obsazenost

Pavel „presi“ Jakubík

popisek od vypravěče nemáme

Blood Rage

sobota 9–13 (3/5)
Legendární říše Midgard se otřásá. Blíží se Ragnarök – konec světa a vikingské bojovníky čekají poslední bitvy, které rozhodnou, kdo z nich usedne po boku Odina ve Valhalle!
ameritrash
i pro nováčky
Věk: 15+

Blood Rage je vysoce kompetitivní hra v základní verzi pro čtyři hráče. Každý z nich se chopí vedení jednoho z vikinských klanů a s pomocí bohů a legendárních bytostí se pokusí vybojovat si na mapě Midgardu co nejvíc slávy předtím, než svět definitivně zanikne. Skvělý mix strategicky náročné euro hry s atmosférickým ameritrashem, disponujícím mimo jiné krásnými figurkami, si vysloužil už několik cen, a proto nebude chybět ani na GameConu!

Hra je v češtině.

Lords of Hellas

pátek 19–23 (4/4)
V této hře z Antického Řecka říznutou sci-fi budete vést vojsko v čele z jedním z bájných hrdinů za získáním co největší slávy a vlivu v Řecku.
ameritrash
i pro nováčky
Sci-fi
Věk: 15+

Po pádu mykénské civilizace nastal temný věk, ze kterého Řecko vyvedli až bohové z kosmu, přinášející lidem nepochopitelné a mocné technologie. Přízeň bohů je však vrtkavá a pouze jeden hrdina bude moci pyšně stanout po jejich boku. Jste vy tím vyvoleným?

Lords of Hellas je strategická hra kombinující prostředí antického Řecka s prvky sci-fi pro 2 až 4 hráče. Ti zde hrají za jednoho z dávných antických hrdinů, kterým mimozemské bytosti, považované za bohy propůjčili část svých technologií, a jejich následovníky. V průběhu hry pak bojují s legendárními nestvůrami, jako Medůza, Minotaurus nebo Hydra, staví chrámy, plní hrdinské skutky známé z řeckých bájí, budují monumenty bohů a snaží se ovládnout co největší část Řecka pro sebe. Vítězství je možné dosáhnout několika způsoby – od dobývání území po dobrodružné výpravy či lov nestvůr. Otázkou tak jenom zůstává, kterou cestou se vydá váš hrdina.

Hra je v češtině.

Masmorra: Dungeons of Arcadia

neděle 9–13 (4/4)
Město Arcadia bylo po nájezdu zlotřilých hord lorda Tesáka zachráněno! Gildy hrdinů oslavovaly, ale během oslav se stala ta zvláštní věc.
ameritrash
i pro nováčky
Věk: 12+

Náhodný kolemjdoucí nalezl nově otevřený vchod do podzemí, jehož existence byla doteď pouhou legendou. Hlavním hrdinou oné legendy byl čaroděj Malaphyas. Nutno podotknout, že se jednalo velmi zlého čaroděje a v podzemí byl až doteď bezpečně zavřen. Gildy hrdinů však po nekonečných bojích (a především následných oslavách) nejsou schopné situaci vyřešit. Občané se proto dotazují, kdo město zachrání, když zachránci nemohou?

Masmorra je rychlá kostková hra o prozkoumávání rozsáhlého podzemí pod městem Arcadia, zasazená do světa série her Arcadia Quest. Podzemí je plné nejen monster a pastí, ale i pokladů. Na hráče čekají mnohá překvapení, bossové a tajné místnosti, ale nakonec jen jeden z nich dosáhne vítězství a stane se opěvovaným zachráncem města.

Každý z hráčů ovládá svého unikátního hrdinu. Hra probíhá pomocí akcí určených hodem kostkou, které se hráči snaží co nejlépe využít k vlastnímu prospěchu, popřípadě ke zdržení nepřátel. Pomocí kostek se vyhodnocuje boj, pohyb, prozkoumávání místnosti apod.

Hru je možno hrát i v kooperativním módu, v němž si hrdinové pomáhají a musí ve stanoveném časovém limitu porazit čaroděje Malaphyase, než definitivně zničí město Arcadia!

Hra obsahuje minimum textu v angličtině. Je tedy bez problému hratelná i s minimální znalostí angličtiny. Organizátor bude nápomocen.

Sponzoři

Partneři