19.–22. 7. 2018 v Pardubicích
Nejste přihlášeni na web
Přihlásit / registrovat / obnovit heslo

Výběr aktivit
Typ
Rok
Obsazenost

Petr „Petrius“ Turoň

popisek od vypravěče nemáme

Jugger - krutá hra

sobota 11–13 (13/16)
sobota 14–16 (10/16)
Postapo obdoba našeho rugby jen s o něco brutálnějšími pravidly. Hrát se bude pod vedením zkušených Juggerů v zapůjčeném vybavení, takže není třeba se bát zranění.
i pro nováčky
Běhací
Věk: 15+

Jugger je pravá postapo kruťárna, pokud si troufneš, přijď si zahrát, nebo jen vem pár kámošů a doražte fandit ke hřišti vedle pivní zahrádky! (bez přihlašování)

Podstatou „Kruté hry“ je dostat psí lebku (míč) do branky soupeře, přičemž z každého týmu se lebky smí dotknout pouze jeden hráč, tzv. Quick. Ten jediný je také neozbrojen. Ostatní členové týmu jsou vybaveni tyčemi (drženými oběma rukama), popř. řetězem, a jejich úkolem je „vyčistit“ Quickovi cestu k brance. Na rozdíl od filmové předlohy nejsou naše zbraně samozřejmě kovové, ale plastové a různě měkčené. I tak je ale třeba mít dobrou ochranu kloubů a především hlavy, protože pouze zásah zbraní do soupeřovy hlavy (v případě Quicka i trupu) způsobí, že zasažený musí padnout na zem (popř. pustit lebku) a teprve následně znovu vstát a zapojit se do hry.

Informace pro hráče:

1) Týmy jsou 4-5 členné. Hráči můžou jako skupinka nebo vytvořit tým až na místě. Hráči se během hry budou střídat.

2) Výbavu hráči dostanou zapůjčenou – není sterilní ani voňavá.

3) Hra je fyzicky náročná, účastníci se určitě hodně zapotí. Je vhodné vzít si věci na převlečení. Kotníková obuv není překážkou ale výhodou.

4) Hra je kontaktní a často se taky padá na zem, takže je vhodné počítat s nějakou to modřinou, kterou utrpíte v zápalu boje.

5) Organizátoři si vyhrazují právo vykázat účastníka z aktivity, pokud svým chováním bude ohrožovat ostatní hráče.

Sponzoři

Partneři