18.–21. 7. 2019 v Pardubicích
Nejste přihlášeni na web
Přihlásit / registrovat / obnovit heslo

Výběr aktivit
Typ
Rok
Obsazenost

Matěj „Mortwatcher“ Matyščák

popisek od vypravěče nemáme

Dobývání hradu Bouře

čtvrtek 14–18 (4/4)
sobota 19–23 (2/4)
Někdy je ti kladivo k ničemu a to si pak bereš skalpel. A to jsou ty chvíle, kdy nastupuje Inkvizice.
i pro nováčky
Fantasy
Věk: 15+
Dungeon World

Ty vojenský hlavičky to zase zbabraly, takže nás čeká úklid. Žádný obvyklý potíže, máme fakt problém, situace se týká přímo královské rodiny. Na druhou stranu za dobytí hradu bychom další prácičku mohli vyřizovat někde, kde je fakt hezky…
No nic, pohněte se, rozkazy jsou rozkazy. Jdeme uklízet!

V Nemíkovském království se s potížemi vypořádává armáda a nebo, v případě delikátních problémů, na které se ty dubové palice nehodí, Inkvizice. Jeden takový právě nastal, ujmeš se řešení?

Dungeon World je založen na Powered by the Apocalypse enginu. Pravidla jsou jednoduchá a postavy vytvoříme na místě.

Druhá šance

pátek 14–18 (4/4)
sobota 9–13 (4/4)
Není důležité jak jsi umřel. Stalo se. Na trůně, který před sebou vidíš, sedí postava a nabízí ti druhou šanci. Přijmeš nabídku?
i pro nováčky
Fantasy
Věk: 15+
Dungeon World

Hmm. Přece jen … smrt si pro tebe přišla na tvůj vkus poněkud brzy. Ale tohle, ať je to cokoliv, vypadá zajímavě. Rozhodně větší zábava než práce v kanclu. Navíc nemáš co ztratit, podruhé se přece umřít nedá.

Ujměte se svého osudu. Podrobnosti světa, cíle postav vytvoříme na místě. S trochou kreativity a dobrodružného ducha vyřešíte i potíže, o kterých netušíte, že je vaše postavy mají.

Dungeon World je založen na Powered by the Apocalypse enginu. Pravidla jsou jednoduchá a postavy vytvoříme na místě.

Kobka králů

sobota 14–18 (4/4)
Kde to sakra jsem a co mi to křupe pod rukou? A kdo jsou ti lidé, které kolem sebe slyším? No nic, i když je tu tma jak v pytli, alespoň mám u sebe rodinný meč.
DnD 5e
Fantasy
Věk: 15+

Už jsem prošel mnoha pařbami, ale žádná neskončila probuzením v kobce. Alespoň, že nejsem zmatený sám, navíc tihle lidi vypadají poměrně schopně. Snad spolu vymyslíme jak se dostat ven…. Budu to prostě brát jako blbej fór. Haha. Mega vtipný!

Jste schopní vyřešit hádanku a dostat se z krypty? Pro dobrodruhy vašeho kalibru by to nemělo být nijak problematické. Je naivní myslet si, že by to šlo vyřešit bez boje … ale třeba to všichni přežijete. Doufejme.

Postavy budou připraveny, znalost angličtiny vhodná.

Sponzoři

Partneři