18.–21. 7. 2019 v Pardubicích
Nejste přihlášeni na web
Přihlásit / registrovat / obnovit heslo

Výběr aktivit
Typ
Rok
Obsazenost

Jakub „Mamlih“ Horák

popisek od vypravěče nemáme

Escapegame - Hra o život

sobota 16–18 (4/4)
č.17 Tvoje matka
Pardubická escapegame z hororového prostředí. Nejnovější místnost našeho osvědčeného partnera a provozovatele pardubických escapegames.
kooperativní
Horor
Přemýšlecí
Věk: 15+

Probudíš se, všude kolem je tma. Chceš se pohnout a rozsvítit! Ale nejde to! Jsi spoutaný! Kde to jsi? Co se to sakra děje? Na nic si nejde vzpomenout! Přivřeš oslepené oči a když je otevřeš znovu, nemůžeš se hrůzou ani nadechnout! Jsi ve sklepení! Ticho protne zastřený hlas“ Máte hodinu na útěk, jinak místnost zaplní smrtelný plyn. Čas běží!“ Uvědomíš si, že v místnosti nejsi sám. Potřebuješ se dostat ven. Přistoupíš na pravidla zvrácené hry? V sázce je to nejcennější! Tvůj život!

Hra je vhodná pro pokročilé hráče únikovek. Nejlépe si ji užijete ve 4 hráčích.

Escapegame - Laboratoř šíleného vědce

sobota 19–21 (5/4)
č.8
Pardubická escapegame, kde máte za úkol uniknout z laboratoře šíleného vědce. Dokážete odhalit všechna jeho tajemství za 60 minut?
kooperativní
Přemýšlecí
Věk: 12+

Šílený vědec Julius Wilbrand ve své laboratoři prováděl nebezpečné pokusy a experimenty. Co všechno se zrodilo v jeho šílené, avšak geniální mysli zůstává záhadou. Povídá se, že jeho zatím nejnebezpečnějším vynálezem se stala obávaná jaderná bomba, na které dlouhé roky pracoval. Jednoho dne, kdy vědec prováděl další z mnoha pokusů, došlo k explozi. Vy, jako skupina vyšetřujících vědců, jste vstoupili do laboratoře několik okamžiků po nehodě. Něco je špatně, dveře se za vámi zabouchly, nejdou otevřít a v místnosti cosi podivně tiká. Zvládnete si poradit se zneškodněním jaderné bomby a odvrátit tak katastrofu?

Hra je vhodná spíše pro pokročilejší hráče únikovek.

Sponzoři

Partneři