19.–22. 7. 2018 v Pardubicích
Nejste přihlášeni na web
Přihlásit / registrovat / obnovit heslo

Výběr aktivit
Typ
Rok
Obsazenost

Marian „Mafian“ Klimek

popisek od vypravěče nemáme

Dixit

sobota 14–18 (6/30)
Hráči popisují karty s obrázky, které mají v ruce a ostatní se mezi svými kartami snaží najít tu, která je nejpodobnější popisu. Uhodnete, co tím chtěl básník říci?
Turnaj
Párty hra
i pro nováčky
Abstraktní
Věk: 12+

Hráči popisují karty s obrázky, které mají v ruce a ostatní se mezi svými kartami snaží najít tu, která je nejpodobnější popisu. Následně se vybrané karty vyloží na stůl a všichni kromě „vypravěče“ hlasují, která z vyložených karet byla ta popisovaná.

Správné odpovědi jsou hodnoceny posunováním dřevěných králíčků – figurek – po bodovací stupnici, která je vtipně umístěna uvnitř krabice od hry.

Hlavní vtip hry je v tom, aby hráč správně určil, jak podrobně svou kartu popsat. Příliš lehký nebo naopak příliš těžký popis mu totiž přinese méně bodů, protože příliš málo nebo naopak příliš mnoho hráčů uhodne správné řešení.

Hra o trůny: Pobočník krále

sobota 19–21 (8/20)
Král Západozemí právě oznámil, že jmenuje nového pobočníka. Varys se pohybuje mezi šlechtou, šeptá jména a sbírá podporu. Ale získá více podpory pro vás nebo pro vaše nepřátele?
Turnaj
Párty hra
i pro nováčky
Fantasy
Věk: 12+

Král se rozhodl uspořádat hostinu s turnajem v takové velikosti, jakou Sedm království nevidělo od vlády Aegona Dobyvatele. Co víc – král dokonce oznámil, že na hostině si vybere svého nového pobočníka – a v tom přichází vaše šance, jak poskočit na kariérním žebříčku. Vy však nejste samozřejmě jediní, kdo si mne ruce na tom stát se šedou eminencí za Železným trůnem. Ve Hře o trůny: Pobočník krále budete muset tkát své intriky a podrážet ostatní prakticky na denní bázi a k tomu budete potřebovat pomoc od Varyse, Mistra našeptávačů.

V důvtipné hře Hra o trůny: Pobočník krále pro dva až čtyři hráče budete sbírat karty postav, abyste získali jejich praporce – hráč s největším poštěm praporců vítězí.

Svižná karetní hra plná konspirací a náhlých zvratů pro dva až čtyři hráče, kteří se v ní budou snažit získat co největší podporu dvořanů zapletených ve zvráceném dvorním intrikaření. Během každého kola budete posílat na dvůr Varyse, aby přemlouval ikonické postavy ze série Píseň ledu a ohně, aby se přidaly na vaší stranu. S pomocí vašich společníků a chytře vytvořených spojenectví s ostatními hráči se pak můžete stát novým pobočníkem krále.

Splendor

sobota 10–12 (9/20)
Renesance. Ach, to obnovení ducha lidského! A taky bohatství. Toho kulatějšího a zářivějšího. Staňte se obchodníkem s drahými kameny a získejte na svou stranu co nejvíce šlechticů!
Turnaj
Historický
Věk: 10+
ekonomická

Splendor je svižná a jednoduchá karetní hra o obchodu s diamanty. Každý hráč se stává renesančním obchodníkem, nakupuje diamantové doly, jejich vzácný obsah pak přepravuje a prodává, případně si získává pozornost zámožných šlechticů . Stanete se tím nejúspěšnějším obchodníkem novověku? Podle první ohlasů je Splendor velmi dobrá rychlá hra, kterou snadno naučíte nové hráče. Vyniká i zpracováním, je nádherně nakreslená a diamanty jsou znázorněné kvalitními a těžkými pokerovými žetony. Hra získala řadu mezinárodních ocenění včetně ceny pro Hru roku 2015 v Česku.

Sponzoři

Partneři