19.–22. 7. 2018 v Pardubicích
Nejste přihlášeni na web
Přihlásit / registrovat / obnovit heslo

Výběr aktivit
Typ
Rok
Obsazenost

Martina „Luna“ Denemarková

popisek od vypravěče nemáme

Captain Sonar

pátek 9–11 (8/8)
„Kapitáne, našli jsme je!!! Věřím, že jsou v sektoru 2.“ zvolal nadšeně radista. Kapitán se podíval na stav své ponorky. „První důstojníku, palte!"
semi-kooperativní
ameritrash
i pro nováčky
akční
Věk: 12+

Captain Sonar je desková hra, kde se dva týmy – tvořící posádky futuristických ponorek – snaží navzájem přechytračit a potopit soupeře. Ujmete se role jednoho z členů posádky (kapitán, první důstojník, hlavní inženýr a radista) se specifickými úkoly a herní náplní a ve spolupráci s ostatními hráči ve svém týmu se budete snažit dostat soupeře ke dnu.

Hra je určena pro 2-8 hráčů, ale optimální je v 6 či 8 hráčích. Hra je v anglickém jazyce, ale po krátkém vysvětlení pravidel a herní desky je v podstatě jazykově nezávislá.

Sherlock Holmes Consulting detective

sobota 14–18 (6/6)
Jak prosté milý Watsone, stejně jako fakt, že Holmes nic podobného svému druhovi, doktoru Watsonovi, nikdy neřekl.
kooperativní
Detektivní
i pro nováčky
Věk: 15+

Sherlock Holmes je legendární detektivní desková hra, která vás přivede do role učedníků legendárního detektiva. K řešení je celkem desítka případů, které jsou založeny na literárních předlohách a pro rozpletení případů budete pracovat s dobovou mapou Londýna, adresářem, ale i aktuálním výtiskem novin, ve kterých budete hledat stopy také. Dokážete na konci případu zodpovědět všechny otázky a vyrovnat se geniálním dedukčním schopnostem nejslavnějšího detektiva?

Hra je v anglickém jazyce a pro dobrý zážitek ze hry je důležité, aby alespoň někteří hráči tento jazyk ovládali.

Sponzoři

Partneři