19.–22. 7. 2018 v Pardubicích
Nejste přihlášeni na web
Přihlásit / registrovat / obnovit heslo

Výběr aktivit
Typ
Rok
Obsazenost

Pavel „Lischai“ Gotthard

V sedmnácti jsem ze smutku a osamění skočil ze střechy stavební průmyslovky a od té doby ležím v kómatu a zdá se mi sen, že se živím psaním scénářů pro televizi, dělám larpy a na Gameconu přednáším a vedu hororová RPGčka.

Levá/Pravá

pátek 9–13 (5/5)
pátek 14–18 (5/5)
sobota 9–13 (5/5)
V protileteckém krytu pod školními kolejemi zapálíme svíčky a společně budeme skládat příběh hrůzy a šílenství, který stál život pět mladých lidí.
pro pokročilé
Horor
Ten candles
Věk: 15+
Atmosférický

Tuhle hru znám od chlapa, co jsem potkal na redditu. Naučil mě ji – a já ji teď naučím vás. Hru, která změní všechno, co si myslíte o světě. O sobě. O tom, co to znamená bejt při smyslech. Začít ji hrát můžete kdekoli na světě. Třeba tady. Potřebujete znát jenom jedno jednoduchý pravidlo…

Levá/Pravá je hororové atmosférické dobrodružství ze současnosti, ve kterém se skupina nadšenců rozhodne sledovat stopy podivné lidové legendy, která je zavede až na nejtemnější místa a kraj samého šílenství.

Hrát se bude podle systému 10 Candles, který podporuje přejímání vypravěčských pravomocí hráči. Nepůjde nám o to, kdo hru vyhraje, ale jak silný příběh společně vytvoříme.

Hru doporučujeme zkušenějším hráčům, kteří se při hře rádi podílí na tvorbě příběhu.

Sponzoři

Partneři