19.–22. 7. 2018 v Pardubicích
Nejste přihlášeni na web
Přihlásit / registrovat / obnovit heslo

Výběr aktivit
Typ
Rok
Obsazenost

Kryštof „KRP“ Pleský

popisek od vypravěče nemáme

Konec Deadwoodu

čtvrtek 19–23 (4/5)
sobota 19–23 (5/5)
Podaří se vám vyvést obyčejnou skupinku lidí ze situace, ve které se rozhodně neměli ocitnout?
Fantasy
Mysteriózní
Věk: 15+
Dungeon World

Obyvatelé Deadwoodu se všichni do jednoho řídí jednoduchým pravidlem: ”Nikdy nechodit za Síť.
Samosebou se počítá s občasnou ztrátou chorobného zvědavce, ale když jste se probudili uprostřed noční bouře a zjistili, že všechny vesnické děti jsou pryč, bez velkého přemýšlení jste se vydali na záchrannou výpravu. Co na tom, že ten ostřílený dobrodruh s vámi nechce jít, nějak si poradíte.
Překročíte Sít. Jen jeden krok. A najednou to víte. Už není cesty zpět. Pro mnohé z vás bude tahle noc poslední.

Dobrodružství se odehrává ve fantasy světě silně inspirovaném náboženstvím domorodých Američanů. Každý z hráčů se chopí hned několika postav nevalných schopností, které se snaží nejen dobrodružství úspěšně dokončit, ale také přežít ve světě stvořeném pro schopné dobrodruhy. Dobrodružství obsahuje lehké hororové prvky a počítá se s velkou úmrtností postav.

Dungeon World, je pravidlově lehký systém vytvořený na stejném základu jako Apocalypse World. Dopředu není potřeba nic studovat ani připravovat, pravidla budou vysvětlena na místě a postavy budou připraveny předem.

Zastávka v Ragfordu

čtvrtek 14–18 (5/5)
neděle 9–13 (5/5)
Proč přemýšlet než vyrazíš na cestu? A jak moc těžké může být přijít se zázrakem na počkání?
i pro nováčky
Fantasy
Věk: 15+
Dungeon World

Fajn, fajn … uznávám, že jsem si měl pořádně rozmyslet, kam si tu chvilku zaslouženého odpočinku jedeme užít, ale pořád je to lepší než minule. Tady alespoň nelítají vzduchem kusy ledu jako pentle na pouti.
Jistě, je nemilé, že jsme uprostřed pouště a ano nechal jsem si zaplatit dopředu, za to, že tu spácháme nějaký zázrak a vyřešíme tuto bídnou situaci. Mezi námi, bral jsem ty prachy jako cestovný. Sakra, už s tím nic nejde dělat, tak zatneme zuby a dostaneme se z toho. Ostatně jako vždycky!

Jak těžké může být pro jednu sehranou skupinu přijít se zázrakem na počkání? To zjistíte až se vydáte jako jeden ze členů této družiny do fantasy světa, kde nic není jednoduché nebo takové, jaké se zdá.

Dungeon World je pravidlově lehký systém vytvořený na stejném základu jako Apocalypse World. Dopředu není potřeba nic studovat ani připravovat, vysvětlení pravidel a tvorba postav proběhne na místě.

Sponzoři

Partneři