18.–21. 7. 2019 v Pardubicích
Nejste přihlášeni na web
Přihlásit / registrovat / obnovit heslo

Výběr aktivit
Typ
Rok
Obsazenost

Nika „Kiwi“ Kociánová

popisek od vypravěče nemáme

Mechs vs. Minions

pátek 19–21 (4/4)
Svařit trochu šrotu a skočit do něj umí každej trouba. Pravé umění je dokázat si mecha naprogramovat.
kooperativní
i pro nováčky
Věk: 12+

Hraješ za jednoho ze čtyř yordlů: Heimerdinger, Corki, Ziggs nebo Tristana, z nichž každý má svého unikátního mecha, osobnost a schopnosti, které postupně odemykáš. Při každém tahu získáváš nové příkazy pro svého mecha, pomocí kterých se můžeš pohybovat, otáčet a hlavně útočit. Tyto příkazy umístíš (neboli naprogramuješ) svému mechovi do sekvence a hra může začít.

Hra má několik různých misí z nichž každá má jinou mapu, jiný průběh a jiný cíl. Všechny mají ale jedno společné… Hromady minionů útočící na tvé mechy! Někdy stačí utéct, někdy musíš cestou ještě posbírat pár krystalů. Jindy musíš s bombou přejít nebezpečné lávové pole nebo dokonce porazit hlavního bosse. Ale pozor, při každém zranění se ti může zaseknout některý příkaz nebo se tvému mechovi poplete jejich pořadí a ty pak budeš bezradně pobíhat po mapě nebo se otáčet dokola na místě a musíš to rychle opravit. Troufneš si?

Vyber si postavu a zuřivý boj může začít!

Hra je jazykově nezávislá.

Zombicide: Černý Mor

sobota 14–18 (6/6)
Smrt, bezpráví, morová nákaza a válka jsou běžnou součástí těchto dnů, ale nic nás nedokázalo připravit na... zombie!
kooperativní
Horor
Fantasy
Věk: 15+

Skupina přeživších se pomalu blížila po prašné cestě k malému městečku. Dým stoupající z domů, ale nikoliv z komínů, byl vidět již zdálky a vzduch byl cítit spáleným masem a hnilobou. Čím víc se blížili, tím víc byly obě dívky zasmušilejší a stále více se upínaly k modlitbám; naopak Samson a Clovis už nedočkavě prohlíželi své pečlivě nabroušené zbraně a radost jim přímo sálala z tváří. Po chvíli už uviděli klátivé postavy na okrajích usedlostí – Samson zavýskal nadšením a Clovis vytáhl svůj luk. Oba už se nemohli dočkat dalšího řádění a následného (ne)hrdinského rabování opuštěných domů!!

Zombicide: Černý mor je hrou, ve které 1 až 6 hráčů společně čelí zástupům zombií ovládaných samotnou hrou. Každý hráč má pod kontrolou přeživšího a snaží se přežít, zabít co nejvíce zombií a splnit hlavní úkol scénáře. Čím lepší zbraň, čím větší válečná vřava, tím více zombií probíhající masakr přiláká. Splnění úkolů ve scénářích a přežití je možné jen pomocí spolupráce. Souboj se zombiemi je zábavný, ale vašim úkolem bude také záchrana ostatních přeživších, hledání potravy a zbraní, odhalení tajemství nekromantů a mnohé další. Herní doba v řádu hodin, zábavy kýble.

Hra je v češtině.

Sponzoři

Partneři