19.–22. 7. 2018 v Pardubicích
Nejste přihlášeni na web
Přihlásit / registrovat / obnovit heslo

Výběr aktivit
Typ
Rok
Obsazenost

Kristina „Killer“ Molatová

popisek od vypravěče nemáme

Georgovy děti

sobota 14–18 (10/10)
Každý z hráčů se stane dítětem na „hrdinské“ pouti za nalezením záhadné postavy. V tomto experimentálním larpu se hráči stanou jak herci, tak i režiséři a vypravěči příběhu
pro pokročilé
Skriptovaný
Věk: 18+
Post-apo

Příběh o dětech v postapo světě bez dospělých. Děti jsou ve věku 7-12 let na cestě za nalezením záhadné postavy známé pouze jako George. Musí se každý den vzbudit, najít jídlo a pokračovat v cestě za Georgem než zapadne slunce. Je George vůbec skutečný? Není to jen pouhá legenda? A pokud ho najdou, bude jim moci říct, kam se poděli všichni dospělí?

Hosté na večeři

pátek 19–22 (8/8)
sobota 9–12 (6/8)
Každý z účastníků bude hercem v improvizovaném příběhu, a rovněž i režisérem, který bude scény uvádět a navozovat prostředí a atmosféru.
pro pokročilé
Detektivní
Skriptovaný
Věk: 18+
Odlehčený

Příběhová hra o slavnostní večeři v okázalé vile, která se změní ve vraždu. Hosté na večeři, vytvoření ve stylu povídek Agathy Christie, jsou zábavnou taškařicí vedoucí přes večeři a vraždu až k závěrečnému rozřešení. Stanete se stárnoucím britským lordem, který toho nemá moc na práci a hledá nějaké vzrušení? Či snad zhýčkanou neteří, která chce celé dědictví jen pro sebe? Nebo si zahrajete zmateného domácího hosta, který nemá ani ponětí o tom, že je figurkou v plánech někoho jiného?

Sponzoři

Partneři