19.–22. 7. 2018 v Pardubicích
Nejste přihlášeni na web
Přihlásit / registrovat / obnovit heslo

Výběr aktivit
Typ
Rok
Obsazenost

Daniel „Khelben“ Bohovic

Jsem dlouholetý hráč a organizátor larpů a RPG hry jsem poznal ještě o nějaký rok dříve v podobě Dračího doupěte a Shadowrunu. Momentálně se zaměřuji hlavně tvorbu larpůa na současnou městkou fantasy a horror. Na Gameconu jste mě mohli potkat jako vypravěče larpové sekce a některých rpg a vděčného zákazníka Melkorovy čajovny.

Všechny prezidentovy zombie

sobota 9–13 (6/8)
Hra je zaměřená na odlehčené politikaření a krizové řešení situace. Konfliktnost spíše na názorové a verbální rovině, pravidla vlastně nepotřebujete.
i pro nováčky
Vztahový
Argumentační
Věk: 18+

Vítejte do Spojených Států Amerických, centra moci svobodného světa. Zapomeňte na Romera a vúdú, protože Zombie mohou být mnohem nebezpečnějším nepřítelem uvnitř Bílého domu než pojídáním řidičů na legendární dálnici 66.

Dějištěm larpu se stává konfereční salonek a schůzka prezidenta Spojených Států a skupiny jeho nejvyšších poradců. Diskutují nad nepříjemným vývojem situace, kterou se zdá být „Výskyt zombií na Jihu“. Vyzkoušejte si tedy ochutnávku neotřelého politického jednání nad netradičním neživým problémem, před který jsou vrcholní politici postaveni a ponořte se do larpu Všechny prezidentovy zombie, který vám přinášíme v českém překladu.

Tento lapový stařík byl napsán před víc jak 12 lety.

Sponzoři

Partneři