19.–22. 7. 2018 v Pardubicích
Nejste přihlášeni na web
Přihlásit / registrovat / obnovit heslo

Výběr aktivit
Typ
Rok
Obsazenost

Jan „Karotka“ Štěpánek

popisek od vypravěče nemáme

Pětilistá růže

neděle 9–16 (5/5)
Příběh nejen o dobré kávě a koláčích, ale také o přátelství, prázdnotě a o tom, že klíče k velkým tajemstvím nosíme ve svých srdcích.
Chuubo's Marvelous Wish Granting Engine
Současnost
Mysteriózní
Věk: 15+

V městečku Black Gate uprostřed hor a hlubokých lesů na americkém severozápadě právě probíhají Slavnosti rubání dřeva. Zase se tu sejdete. Někteří z vás zde zůstali, jiní se vydali za studiem či prací do světa. Říkávali jste si Pětilistá růže. Všichni tak nějak tušíte, že proto, že vás bylo pět. Tak proč jste se sešli jenom čtyři? A kdo vlastně byl ten pátý?

Black Gate působí navenek idylicky, ale jak už to tak bývá, pod krásnou fasádou šustí křídly noční můry a bují zločin. Možná za to může tajemná místní droga zvaná hvězdný prach nebo dokonce ještě tajemnější Černá Brána, podle které se městečko jmenuje. A o které vlastně nikdo nic neví… a ani to vědět nechce.

Příběh nejen o dobré kávě a koláčích, ale také o přátelství, prázdnotě a o tom, že klíče k velkým tajemstvím nosíme ve svých srdcích.

Chuubo's Marvelous Wish-Granting Engine je krásná hra od Jenny K. Moran. Má tři klíčové myšlenky, které jsou nové a cool:
1) Vyhodnocovací systém, který je tiramisu z hlediska účinnosti, důstojnosti a přínosnosti.
2) Žánry a žánrové akce.
3) Questy a příběhové arky.

Nebudete hrát klasické dobrodružství, ve kterém sehraný tým specialistů řeší nějaký úkol, ale každá postava bude mít svůj vlastní osobní příběh. Pravidla vysvětlím na místě, postavy budou připravené (s možností si je doladit). Setting bude trochu jiný než ten z pravidel, byť i z něho si leccos beru. Představte si jakýsi mix věcí jako je Life is strange nebo Twin Peaks.

Sponzoři

Partneři