19.–22. 7. 2018 v Pardubicích
Nejste přihlášeni na web
Přihlásit / registrovat / obnovit heslo

Výběr aktivit
Typ
Rok
Obsazenost

Ivo „Ivo“ Denemark

Na Gamecon jezdím od roku 2015 a hned napoprvé jsem zvolal: to je ono! To je ta akce, kterou jsem hledal. Zážitek to byl tak silný, že jsme s přáteli začali pořádat vlastní žižkovský festival ŽižCon, abychom si zkrátili čekání na další ročník.

Na Gameconu mě můžete potkat jako vypravěče Legend klubu dobrodruhů a dalších RPG, ale i jako vášnivého hráče epických deskovek. Naopak nepreferuji německé hry o práci na farmě…

(čt+pá) Až na konec světa

čtvrtek 19–23 (5/5)
č.5 Hráči
Vycestujte do opuštěné Tasmánie konce 19. století. Klub dobrodruhů má zájem o vyšetření nedávných úmrtí a o zajištění nesplacených pohledávek. Co se to děje v trestanecké kolonii?
Legendy
i pro nováčky
Věk: 12+
Tasmánie

Nejzazší kout naší planety byl posledním místem, kde by chtěl začít svou kariéru. Ale nic naplat impérium se neptá, i tato zem musí podlehnout a stát se dalším klenotem Britské koruny. Klenotem vzdáleným, ale o to víc cenným. Ani sám ruský car nevládne takto vzdálenému území! Dohlížet na práci trestanců se přeci dá i na horších místech že?

Samotná cesta nebude snadná a vyžádá si ty nejlepší muže a ženy, co Klub může nabídnout. Proč však má někdo o tento opuštěný kout planety vůbec zájem?


Navazující hra je v pátek 14–18

Legendy Klubu Dobrodruhů spočívají v hraní jednoho příběhu několika vzájemně se ovlivňujícími skupinami (viz vysvětlující text v sekci LKD), přičemž se hraje ve dvou kolech pokaždé v jiném prostředí – na první kolo si jej volíte sami, druhé prostředí (hra) se pak určí na místě. LKD se hrají v prostředí Příběhů Impéria a v systému Fate, nicméně ani jedno nemusíte znát – obojí je velmi jednoduché, základ je uveden na webu a před každou hrou bude vše potřebné vysvětleno.

End of the World

sobota 19–0 (4/5)
Žádní hrdinové, žádné postavy. Jste tu jen vy, vesmírná invaze a svět, který je třeba zachránit. Dokážete to?
Sci-fi
Současnost
Věk: 15+
End of the World

Pořád hrajete za hrdiny, paladiny, čaroděje a otrlé zabijáky, ale napadlo vás někdy, že i vy, takoví, jací jste, se můžete stát hrdiny? Tak tenhle večer tomu tak bude a nepůjde o nic menšího než o mimozemskou invazi, která vás zastihne kde jinde, než právě v Pardubicích na GameConu!

Systém: End of the world – alien invasion, je systém, ve kterém hráči hrají sami za sebe v našem aktuálním světě, který okoření sci-fi událost mimozemské invaze se vším, jak má být. Není si proto třeba připravovat žádné postavy, sami sebe totiž znáte dobře. Osvěžující hra jak na oneshoty, tak na delší sezení.

Imperial Assault - Oblačné město

neděle 9–15 (5/5)
Oblačné město je turistické středisko i zařízení na těžbu tibannového plynu na planetě Bespin. A také cíl vaší diplomatické mise na záchranu Rebélie.
semi-kooperativní
ameritrash
i pro nováčky
Věk: 15+

Přijďte si zahrát krátkou kampaň z Oblačného města ve hře Imperial Assault a uštědřete Impériu ránu, ze které se jenom tak nevzpamatuje, nebo také ne. Hráči se zhostí role hrdinů Rebélie a postaví se organizátorovi v roli Impéria v plastem nabité bitvě s příběhem. Naše sbírka je kompletně nabarvená a opravdu rozsáhlá, takže kvalitní zážitek je zajištěn.

Hra je v angličtině, ale znalost tohoto jazyka není nezbytná, vypravěč vše vysvětlí.

Sponzoři

Partneři