18.–21. 7. 2019 v Pardubicích
Nejste přihlášeni na web
Přihlásit / registrovat / obnovit heslo

Výběr aktivit
Typ
Rok
Obsazenost

Petr „houly“ Holý

popisek od vypravěče nemáme

Dark Tower 2

pátek 19–23 (11/11)
Dvě odlišné civilizace se střetávají v epickém souboji ideálů, hodnot, nenávisti, lásky, cti a pomsty.
Fantasy
Vážná
Věk: 15+
Vztahová
kostýmová
Emoční

„Být rebelem za mříží nebo věznitelem, na tom nezáleží. Všichni jsou vězni své vlastní minulosti a duše…“ Sivias Nolan, Prameny písku

Larp se odehrává v alternativním fantasy světě a kulisách vězení Dark Tower. V příběhu se střetávají uvěznění Sevaňané a Azadové střežící věž. Dvě skupiny lidí, kteří mají společného mnohem více, než se na první pohled zdá…

Hra nabízí prostor různorodým stylům hraní, od romantiky a silných emocí až po pletichaření, intriky a detektivní vyšetřování, to celé v rozsáhlém, epickém vyprávění ve stylu Pána Prstenů. Hráčům je však ponechána velká volnost a vliv na tvorbu celého příběhu včetně závěru.

Larp probíhá v několika propojených místnostech stylizovaných do různých částí věže (vězení, výslechovna, azadský sál, laboratoře…) a hraje se v kostýmech stylově zapadajících do středověku. Hráči dopředu dostanou podrobný popis světa i svých postav, což skýtá spoustu možností jak příběh rozehrát a gradovat postupně houstnoucí atmosféru.

Hunger Games

sobota 14–17 (8/8)
Larp na motivy stejnojmenné trilogie. Čekají tě nesnadná rozhodnutí, která mohou otřást základy tvých hodnot - přátelství, důvěry, schopnosti přinášet oběti.
Sci-fi
Vážná
Věk: 15+
Vztahová
kostýmová
Emoční

Slastně ses protáhl v posteli. Dnes si dáš masáže a necháš se obletovat… Bušení na dveře… Kdo to ksakru je? Taková troufalost! Necháš toho dotyčného spráskat…

Dveře se rozletí… ošlehaní muži se zbraněmi kráčejí dovnitř.

„Jste Seneca, tvůrce Her?“

Chvíli na ně zlostně hledíš…

„Kdo jste a co tu chcete, víte kdo já jsem?“

„To dobře víme…“ odvětí.

Najednou ti vše dochází… rebelové… kde se tu vzali? Nešetrně tě vytáhli z postele a smýkli tebou o zem.

„Teď si okusíš svou vlastní polívčičku v aréně… hoďte ho k ostatním…“

Hráči budou představovat převážně bohaté, zhýralé a sobecké Kapitolany, kteří se však díky vítězství Rebelů stanou vězni. Mají 2 hodiny na to, aby přemýšleli nad svými životy a dořešili své komplikované vztahy, než budou vpuštěni do arény. Hráči se mohou těšit na intriky, uzavírání spojenectví, hledání východiska… i silný niterný zážitek. Pro hru není potřeba znát knižní či filmovou předlohu.

Hráči dostanou podrobné informace o svých postavách – minulost, vztahy, příběhy… a budou ponecháni svému neblahému osudu- ;) Děj bude postupně houstnout posunován několika vstupy, hráči však budou mít dostatek volnosti pro řešení vztahových zápletek, plánování záchrany, uzavírání paktů… Hra je kostýmová (je vhodné vzít si s sebou něco křiklavého, extravagantního) a malovací (ornamenty na tváři, ozdoby), celkový průběh vážný až tragický.

Hrát se bude v bunkru, kde může být trochu chladněji a prašno.

Sponzoři

Partneři